Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

05/08/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

AVINAS

Jeigu būsite neatsargūs, tikrai atsiras tas, kuris jums tiesiogine ar perkeltine prasme kaip reikiant voš į kaktą. Tad būkite viskam pasiruošę, nes neharmoningai jūsų atžvilgiu „nusiteikęs“ Marso ir Veneros kvadratas gali būti itin rūstus. Jokiu būdu nekiškite nosies ten, kur nebūtina, nes būsite tarsi replėmis stipriai sugriebti už jos ir įvilkti į nemalonumų kambarį, iš kurio bus be galo sunku ištrūkti. Šiomis dienomis gali išryškėti kai kurie nemalonūs dalykai apie jums artimą žmogų. Apskritai su mylimu žmogumi pjausitės kaip hienos su liūtais.

JAUTIS

Dėl Veneros ir Marso įtakos būsite jausmingi, seksualūs, stengsitės sužavėti ir atkreipti į save aplinkinių dėmesį, galbūt ekstravagantišku elgesiu ar išvaizda. Tačiau lygiai taip pat ekstravagantiškai galite ir išlaidauti, leisti pinigus vėjais. Kartu su vėju gali nukeliauti ir jūsų meilė, jeigu savo artimam žmogui neskirsite reikiamo dėmesio. Jūsų meninių ambicijų fontanas gali atsigręžti į jus pačius ir savo stipria srove turėtų kaip reikiant praplauti smegenis.

DVYNIAI

Į jūsų ženklą šią savaitę įžengs karingasis Marsas, kuris jums suteiks papildomos energijos ir kur kas didesnio pasitikėjimo savo jėgomis. Tapsite savotiškais ledlaužiais ir sienų griovėjais, kurių ryžtui bus iš tiesų sunku atsilaikyti. Galite pagarsėti savo drąsiu žygdarbiu, gal netgi išgelbėti kieno nors gyvybę. Kita vertus, pernelyg didelis polėkis gali kliudyti subtiliau įsiklausyti į kitų žmonių sielos virpesius, išgirsti jų vidinį balsą, nes jūsų egoizmas pats gali pastatyti sieną tarp jūsų ir jums artimų žmonių. Pasistenkite, kad šios sienos taip pat griūtų.

VĖŽYS

Ši savaitė jums gali tapti paslapčių įminimo metu. Greičiausiai paaiškės tai, kas anksčiau skendėjo nežinomybės šešėliuose. Ypač giliai turėtumėte pajusti savo sielos virpesius ir slapčiausius savo norus, tad nejučiomis susikursite viziją, kaip gyvensite ateinančiais metais. Galite turėti reikalų su psichologu, gydytoju, detektyvu, draudimo agentu, tyrinėtoju, ir greičiausiai tie reikalai įgaus smagų polėkį. Sėkmė meilėje gali nemažai priklausyti nuo finansinių aplinkybių.

LIŪTAS

Šios savaitės vidury jūsų ženkle ims svečiuotis meilės ir grožio planeta Venera. Tai turėtų pagerinti jūsų santykius su mylimu žmogumi, tapsite šiek tiek jautresni ir subtilesni, kur kas mieliau pildysite jo pageidavimus. Gali kilti šaunių idėjų, kaip pastorinti savo piniginę ar padidinti sąskaitą banke. Turėtumėte patirti teatrinio pobūdžio pramogų, kurios jus trauks ir vilios visais įmanomais būdais. Ne vieną kartą pasijusite draugų ir bičiulių sambūrio siela.

MERGELĖ

Geras laikas pradėti nauja, siekti visuomeninės padėties, pademonstruoti savo gebėjimus. Plėsis jūsų visuomeniniai ryšiai. Turėtumėte pasiekti tikslą, apie kurį intensyviai svajojote. Puikus metas leistis į užsienį ar su užsieniečiais sudaryti garbingą ir naudingą sandėrį. Gyvenimas bus be galo intensyvus ir įdomus, turėtumėte labai daug nuveikti, visos sutiktos kliūtys bus traiškomos, tarsi per jas pervažiuotų galinga mašina. Tik venkite puikybės, nes galite prarasti jums atsidavusių žmonių palankumą.

SVARSTYKLĖS

Savaitės viduryje galite tarsi šuo su kate rietis su savo mylimu žmogumi – kad ir kas jis būtų – žmona, vyras, meilužė, meilužis ar draugas. Kiekvienas į pasaulį žvelgsite iš savo sustiprėjusio egoizmo perspektyvos, o vienas kito kaltinimai taps vos ne pagrindine bendravimo forma. Labai svarbu šiomis dienomis saugotis traumų bei nelaimingų atsitikimų. Labai atsargiai elkitės su mechaniniais prietaisais ar ginklais.

SKORPIONAS

Netgi ir patekę į gana painų labirintą nesutriksite ir rasite išėjimą. Jūsų smegenys neskubės kaisti ir virpėti iš įtampos, nes veiks šaltai ir ramiai. Dėl palankios Saturno ir Plutono įtakos jums puikiai turėtų sektis tiek konstruktyvaus, tiek analitinio pobūdžio darbai. Labai tikėtina, kad šiuo metu atrasite kažką labai svarbaus ir nauja, kas praplės jūsų profesinio ir asmeninio gyvenimo horizontus. Jūsų sunkieji ir didieji darbai pradės duoti vaisių, todėl turėtumėte pasijausti esą laimingi sodininkai, kurie gali didžiuotis savo valdomis.

ŠAULYS

Turėtumėte būti labai aktyvūs, ypač savaitės vidury. Jums neegzistuos nei kliūtys, nei sienos. Gal kartais ir tiesmukai ar šiurkštokai, tačiau visas jas jums turėtų pavykti pralaužti. Savaitės pabaigoje truputėlį ataušite, tapsite racionalesni ir sėslesni. Bus smagu pasimėgauti namų šiluma ir komfortu, niekur neskubėti. Jusite be galo didelę palaimą ir dėkingumą, jeigu kas nors iš artimųjų jus lepins, nevers jūsų kažkuo rūpintis. Ypač stiprų ir harmoningą Merkurijaus poveikį patirsite ketvirtadienį – turėsite puikų šansą pademonstruoti savo apsukrumą ir juo prisivilioti sėkmę.

OŽIARAGIS

Visą savaitę jausite harmoningą Saturno ir Plutono įtaką, kuri jums suteiks galimybę pasireikšti visuomeninėje bei profesinėje veikloje. Šiomis dienomis turėsite daugiau vidinio patrauklumo, netgi tam tikrų galių, kurios patrauks į jūsų pusę kitus žmones, todėl turėsite progų daryti svaresnę įtaką kitiems žmonėms. Gerai seksis srityse, susijusiose su tyrinėjimais, šnipinėjimu, detektyvinėmis istorijomis, psichologija bei parapsichologija. Savaitgalį galite tikėtis ugningų meilės nuotykių.

VANDENIS

Jeigu pernelyg smarkias savo pretenzijas tarsi žaibolaidžiu nuleisite į žemę, turėtumėte daug gero nuveikti tiek sau, tiek kitiems. Bet kuriuo atveju saugokitės traumų, ypač vairuodami ar dirbdami su mechaniniais prietaisais. Antroji savaitės pusė turėtų atverti plačius lieptus į romantikos jūras įsimylėjėliams ir menininkams. Jau nuo antradienio, kada Marsas įžengs į Dvynių ženklą, turėtumėte pajusti naują kūrybinį polėkį bei naujų jėgų antplūdį.

ŽUVYS

Greičiausiai pirmoji savaitės pusė bus kiek palankesnė, tad pasistenkite išnaudoti visus įmanomus savo gyvenimo šansus, kad užklupus negandoms ir liūdesiui nereiktų dar labiau graužtis dėl neišnaudotų galimybių. Nuo savaitės vidurio patirsite neharmoningą Saulės ir Neptūno poveikį, todėl daug kas gali pradėti kristi iš rankų, prastai seksis visuomeniniuose reikaluose. Jeigu teks atstovauti savo įmonei, firmai ar klubui, tam labai rimtai pasiruoškite, antraip galite patirti tikrą fiasko.

Parengta pagal http://www.horoskopai.lt