Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

02/12/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas
Avinas
Tikriausiai aiškinsitės santykius su tais, kurie neduoda jums ramybės ir trukdo gyventi bei dirbti taip, kaip jums atrodo teisinga. Išlaikykite taktą ir venkite kategoriškų apibendrinimų.

Tauras
Kai kurie darbo arba finansų reikalai, susitarimai kels rūpesčių. Svarbu rimtai susikaupti ir tuoj pat doroti iškilusius sunkumus. Pasistenkite, kad tvarkingi būtų dokumentai, ypač finansų, buhalterijos. Vakaras bus avaringas.

Dvyniai
Tikėtinas intelekto pakilimas, padidės noras ir sugebėjimas planuoti, sisteminti, apibendrinti. Tikriausiai teks bendrauti su mokslininkais, teisėtvarkos atstovais, politikais ar užsieniečiais. Panašu, kad spręsite painų juridinį kazusą.

Vėžys
Regis, teks tvarkyti nuosavybės ir pinigų reikalus, derėtis dėl kainų bei palūkanų. Tuo pat metu jūsų nuotaikos bus gana konfliktiškos. Rimtų problemų gali kilti dėl jūsų ambicijų ar užsispyrimo. Tai skatins nemalonius ginčus.

Liūtas
Aktyvi diena. Palanku planuoti perspektyvas, vykti į kelionę, priimti iš svetur atvykusius specialistus, įtakingus veikėjus, skirti pasimatymus seniems ir naujiems pažįstamiems, organizuoti susirinkimus, kolektyvinius renginius.

Mergelė
Norint pasiekti tikslą gali tekti kai ko atsisakyti bei labiau įsigilinti į aktualų klausimą ir veikti užuolankomis. Beje, galite nepastebėti, kad už jūsų nugaros suaktyvėjo slapti priešai. Nesivelkite į intrigas.

Svarstyklės
Nusimato susitikimai su senais draugais, pažįstamais. Galite gauti pasiūlymą keisti veiklą, profesiją ar komandą. Galbūt teks vykti į masinius renginius kaip žiūrovams ar dalyviams arba kažką organizuoti, planuoti.

Skorpionas
Šiandien savo pastangomis galite neblogai užsidirbti, tačiau ir išlaidų padaugės. Bet kuriuo atveju, pinigų, turto, mokesčių temos jums bus itin artimos ir svarbios. Nepatartina klimpti į skolas, neapdairiai skolinti pinigus, vertingus daiktus.

Šaulys
Tikriausiai teks pasiraitoti rankoves ir pasismailinti liežuvį, nes į jus bus nukreipta nemažai akių ar ausų. Aplinkinius galite nustebinti savo pastebėjimais, komentarais. Galbūt netikėta informacija išsklaidys tvyrojusią miglą.

Ožiaragis
Jums nestigs sumanumo ieškant rėmėjų bei reikalingos informacijos. Tikriausiai rūpės artimų žmonių, giminaičių problemos. Mėginsite padėti jas spręsti. Tačiau kitiems neatrodys, kad labai stengiatės, tad sulauksite priekaištų.

Vandenis
Nesunkiai susitvarkysite su įvairiomis užduotimis, nestokosite idėjų ir noro pasireikšti profesinėje veikloje. Gera diena kūrybai, menui, meilės romantikai. Galbūt teks griežčiau paauklėti vaikus, pasikalbėti su jais apie moralę, atsakomybę.

Žuvys
Šiandien galite tikėtis produktyvaus dalykinio ir kitokio bendravimo, supratimo ir pritarimo, jei būsite lankstūs ir mokėsite nusileisti. Tikriausiai teks atkreipti dėmesį į savo ar šeimos nario sveikatą.
 
Šaltinis: Vytautus.com