Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

03/07/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Kinų horoskopas: Drakonas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Šiandien galite tikėtis pagalbos iš socialinių, labdaringų organizacijų arba patys būsite nusiteikę filosofiškai, labdaringai, ką nors remsite, šelpsite. Kita vertus, jūsų būsena gali būti ir labai nedarbinga dėl pagirių sindromo, alergijos ar infekcijos.

Tauras
Būsite emocionalūs, intuityvūs. Matysite, kad po truputį viskas grįžta į savo vietas, o kažkokie jūsų rūpesčiai nebeatrodo tokie neįveikiami. Pravartu užbaigti svarbius darbus, o tik po to užsiimti namų ruoša ir virtuvine rutina.

Dvyniai
Jausite būtinybę atlikti gana komplikuotus darbus, sutvarkyti buhalterinius dokumentus. Nebūkite pernelyg godūs, šykštūs savo artimiesiems, nesielkite klastingai ir savanaudiškai. Juk lengva sugriauti, o sunku atkurti.

Vėžys
Suksitės kaip vijurkai, ypač jei jūsų veikla susijusi su informacija, žiniasklaida, reklama, švietimu, transportu, mokymais, prekyba. Labiau įsižiūrėkite į smulkmenas, detales - jos gali pasirodyti reikšmingos ir apsaugoti nuo nuostolio.

Liūtas
Gana produktyvi diena, jei turite nebaigtų buitinių, ūkinių reikalų bei reikia atlikti kai kuriuos žemės darbus. Svarbu netingėti ir dėl smulkių trikdžių nenuleisti rankų. Bendraudami su artimaisiais pasitelkite kantrybę, supratingumą.

Mergelė
Šiandien būsite labai aktyvūs, ypač linksmybėse. Neapsiriksite, jei energiją nukreipsite kūrybinių sumanymų įgyvendinimui. Seksis žaidimuose, scenos mene. Tik nežaiskite dvigubo žaidimo meilės reikaluose.

Svarstyklės
Šiandien stenkitės pademonstruoti savo geriausias dalykines savybes. Tik darbštumas, pareigingumas jus gali išgelbėti nuo keblaus pokalbio su vadovu ar permainos, kurios nepageidautumėte. Venkite avantiūrų, saugokite reputaciją.

Skorpionas
Atsidursite situacijoje, kurioje bus tiek pat priežasčių ir pasitenkinimui, ir susirūpinimui. Jei pasistengsite, tai įveiksite priešiškumą ir suderinsite interesus net su aršiausiais oponentais. Jei jūsų įvaizdis subtilus, nekreipkite dėmesio į replikas.

Šaulys
Draudimo, investicijų, paskolų klausimai šiandien jums bus itin svarbūs. Nebegalėsite nieko atidėlioti, tad teks suimti save į rankas ir atlikti visus nemalonius, užtrukusius reikalus, sumokėti įmokas.

Ožiaragis
Intelektinis įkvėpimas ir smalsumas skatins jus plėsti akiratį, domėtis aktualijomis, įstatymais. Arba mokysitės iš būtinybės, nes laukia egzaminas, konferencija ar pan. Galbūt gausite pranešimą iš valstybinės institucijos.

Vandenis
Dalykiniai reikalai, pokalbiai emociškai vargins, tačiau turėtų duoti naudos. Galimas įpareigojamas susitarimas arba veiklos ataskaita, kurią pateikus tarsi akmuo nusiris nuo krūtinės. Tik vargu ar lengvai praslysite su klaidinga finansine ataskaita.

Žuvys
Gana sklandžiai užbaigsite planuotus darbus, sutarsite su kolektyvu. Jei pageidausite, draugai sudarys jums kompaniją laisvalaikiui praleisti. Tačiau meilės fronte gali tvyroti įtampa. Verčiau neleiskite prasiveržti pavydui, nekelkite scenų.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt