Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

26/06/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Kinų horoskopas: Ožka Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Esate įžvalgūs, apsukrūs, bet aplinkybės klostosi painiau nei norėtumėte. Jei turėsite reikalų su užsieniečiais ar vyksite į kelionę, būkite ypač atsargūs.

Tauras
Nesiveržkite į priekį, nebūkite tikri dėl savo nuomonės teisingumo. Atsargiau vairuokite, būkite santūresni darbo kolektyve, viešajame transporte. Galimos netikėtos vagystės.

Dvyniai
Negeras laikas, kai neaišku, ko labiau saugotis – svetimų ar savęs. Jūsų nuomonė gali netikėtai keistis – ir tai bus visiems nenaudinga. Remkitės labiau savo jėgomis. Geradariai gali nuvilti, o vadovas pamiršti duotą pažadą.

Vėžys
Nieko nauja nesiimkite, baikite senus darbus ir pasistenkite nereaguoti į jokias provokacijas – prieš savo valią galite būti įtraukti į negerą reikalą. Atidžiau elkitės su nauja informacija ir sprogiomis, degiomis medžiagomis.

Liūtas
Žinosite, kaip ir ką reikia priremti prie sienos. Bet ar reikia tai daryti? Diena žada netikėtą pralaimėjimą, nusivylimą, išdavystes. Būkite pasiruošę netikėtumams – šiuo metu nepavyks visko apskaičiuoti.

Mergelė
Nešvaistykite jėgų kalboms, įtikinėjimams – tuščiai laiką sugaišite, o apčiuopiamų rezultatų nesulauksite. Netyčia galite prasitarti apie savo paslaptį. Nebūkite patiklūs ir neklausykite visų nuomonių bei patarimų.

Svarstyklės
Reikalai strigs. Gresia nelabai malonūs pokalbiai – nesistenkite nieko prispausti jėga.

Skorpionas
Mažiau tikėkitės, kad viskas gerai baigsis. Vargu ar taps sėkmingi mėginimai kam nors paaiškinti savo norus, ketinimus, jausmus. Nepervertinkite savo jėgų darbe.

Šaulys
Pasistenkite nesuirzti dėl netikėtų nesklandumų darbe ir nesusipykti su mylimu žmogumi dėl menkniekio – būsite pernelyg pastabūs visokiems artimų žmonių „nusižengimams”. Pasaugokite sveikatą.

Ožiaragis
Nesitikėkite iš ko nors sulaukti pagalbos – ji gali ateiti tuomet, kai jos nebereikės. Blogas laikas sandoriams, pinigams investuoti. Būkite taupesni, be reikalo neišlaidaukite.

Vandenis
Būkite atidūs – galite susikompromituoti. Nepriiminėkite svarbių sprendimų – vėliau jie gali tapti nesėkmių priežastimi. Galite būti pernelyg priekabūs prie sutuoktinio.

Žuvys
Sudėtinga diena: iš jūsų gali būti pareikalauta daugiau nei galite duoti. Ieškokite sąjungininkų – rasite galinčių jums pagelbėti. Kita vertus, turite būti pasiruošę ir neigiamam atsakymui.

Parengta pagal http://www.horoskopai.lt