Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

26/12/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Tikėtini konfliktai su valdingais, grubiais žmonėmis. Nederėtų griebtis taurelės ir tokiu būdu bandyti atgauti pusiausvyrą. Pasistenkite nedaryti to, dėl ko galėtumėte susikompromituoti ar susižeisti.

Tauras
Būsite neramūs ir emocionalūs. Apgalvokite viską, ką sakote, ir būkite dėmesingesni prie vairo, atsargiai elkitės su bet kokia technika, ugnimi. Neleiskite jūsų geru pasinaudoti vagims, aferistams.

Dvyniai
Būkite supratingi, atidūs tiems, kuriuos mylite. Turėkite omenyje, kad pavojinga kelti pretenzijas, reikalauti dar didesnio dėmesio. Neignoruokite neįprastų vaikų užuominų ar keisto jų elgesio - tai gali būti svarbus aliarmo signalas.

Vėžys
Tikriausiai būsite blaškomi emocijų, kintančių norų. Diena gana palanki tvarkai įvesti. Tačiau svarbu nepersitempti ir vengti eksperimentų su išvaizda, sveikata. Svetimi receptai gali jums netikti.

Liūtas
Nesiseks sklandžiai bendrauti ir įtikti aplinkiniams. Vis nepataikysite kažką pasakyti. Meilė gali pasirodyti skausminga. Reikėtų būti atsargiems, kad nepaskęstumėte bergždžiose iliuzijose.

Mergelė
Būsite linkę šiek tiek pervertinti savo galimybes bei norus. Beje, jūsų partneris, draugai seniai laukia iš jūsų supratimo ir palaikančio žodžio. Neapvilkite jų.

Svarstyklės
Galima situacija, gundanti nusižengti teisingumo bei moralės principams. Reikėtų būti pasiruošusiems sutikti netikėtą naujieną. Pavojinga gali būti kelionė. Nieko gero nežada ir kontaktas su nepažįstamu asmeniu.

Skorpionas
Pasistenkite elgtis ir reikštis subtiliau, nes lengvai galite įžeisti kitų žmonių jausmus, neteisingai įvertinti situaciją, padaryti skubotas išvadas. Nuo nervinės įtampos gelbės užsiėmimas mėgstama veikla.

Šaulys
Tikėtina tam tikra vidinė, emocinė transformacija. Akivaizdu, kad nenuobodžiausite, nes jumis domėsis nemažai žmonių. Tik neapsigaukite pasirinkdami kompaniją. Atsargiai vertinkite rizikingus pasiūlymus.

Ožiaragis
Pabūkite vienumoje su savo mintimis, nesiblaškykite, neverskite savęs įtemptai dirbti ar bendrauti, jei tai atrodys nemalonu ir sunku. Būkite atsargūs, kontroliuokite save, antraip galite pakenkti sau ar kitiems.

Vandenis
Šiandien neskubėkite girtis, plepėti apie savo ir artimųjų planus, tikslus - tuo gali kažkas slapta pasinaudoti. Toliau laikykitės nuo išlaidauti skatinančių vietų.

Žuvys
Gali būti, kad kamuos pinigų, turto problemos. Šiandien nepatariama skolinti ar skolintis. Sunku bus pasiekti patenkinamų rezultatų. Tačiau domėtis, smalsauti būtų pravartu.

Vytautus.com