Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

28/05/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Tikriausiai užplūs keistos nuotaikos ir nuojautos, domėsitės mistika, svetimomis paslaptimis. Rasite su kuo apie tai pasikalbėti. Iš vieno pažįstamo ar draugo galite sulaukti neįprasto dėmesio ir elgesio. Lengva apsirikti dėl jo motyvų.

Tauras
Tikriausia sužinosite tai, kas buvo nuo jūsų slepiama, arba, atvirkščiai, atsiras konfidencialių reikalų, kuriuos turėsite tvarkyti pasislėpę, vengdami viešumo. Gali iširti vakaro planai. Galbūt dėl jūsų ar artimo žmogaus blogos savijautos.

Dvyniai
Jūsų nuotaikų kaita šiandien turbūt išvargins aplinkinius. Ryto emocionalumą popiet pakeis kaprizingas valdingumas. Niekuo nepasitikėsite, todėl mėginsite diktuoti savo valią ir piršti taisykles. Galite susipykti su artimu žmogumi.

Vėžys
Praktinių reikalų diena. Noriai slampinėsite po parduotuves arba patys prekiausite. Vis dėlto vakare ne visais savo rezultatais ir pirkiniais liksite patenkinti. Galbūt dėl to, kad neįtiksite tiems, kuriems šį bei tą nupirkote.

Liūtas
Šiandien pasistenkite bendrauti nuoširdžiai, lanksčiai, su gera valia bei nuotaika, net jei žmonės, kurie veršis į pašnekovus, jums nelabai patinka. Giminaičiai gali paliesti jums skaudžią, nemalonią temą. Nepykite, nes tai svarbu.

Mergelė
Nieko gero, jei pernelyg susižavėsite dalykais, kurie kenkia šeimyninei darnai, bendram šeimos biudžetui arba jūsų sveikatai. O taip gali nutikti. Regis, nuo to mėgins apsaugoti artimieji, tačiau jūs reaguosite gana priešiškai.

Svarstyklės
Gali būti, kad išsisklaidys iliuzijos ir abejonės, taps aiškiau, ko galite tikėti iš mylimo žmogaus, gerbėjų, kūrybinio projekto, vaikų. Jei tikėjotės naudos, ji mažai reali. Verčiau pasisaugokite nuostolio, kaip nors apsidrauskite.

Skorpionas
Negalėsite ištrūkti iš užburto darbų rato, kuriame sukatės kaip voverė. Net jei galėtumėte sau leisti atsipūsti, šiandieninis jūsų pareigingumas tam trukdys. Nekokia diena sveikatai, grožiui, tad patausokite save ir venkite žalingų eksperimentų.

Šaulys
Būsite nusiteikę bendrauti, domėtis kitų psichologija, todėl galite išsiaiškinti daug jus dominančių dalykų. Tam tikra prasme tai atvers akis ir išsklaidys iliuzijas, susijusias su jums svarbiu asmeniu. Deja, linksma nebus.

Ožiaragis
Šiandien sunerimsite dėl pinigų, esamų ar gresiančių finansinių problemų. Su apmaudu skaičiuosite svetimus pinigus, o dar didesnį nepasitenkinimą jausite, jei iš jūsų pareikalaus alimentų, skolos, palūkanų. Nekelkite scenų.

Vandenis
Būsite nusiteikę ieškoti užsiėmimo, leidžiančio atitrūkti nuo praktinių rūpesčių, buities. Tam tiks nekasdieniška išvyka, naršymas po internetą ir pan. Venkite svaiginimosi alkoholiu, nepasitikėkite nepažįstamais asmenimis.

Žuvys
Šiandien jums teks padirbėti, jei ne darbe, tai namuose ar pas tuos, kurie paprašys pagalbos. Jei išsisukinėsite, sulauksite priekaištų, o jei dirbsite, stengsitės - kritikos, kad ne viską darote tinkamai. Pasitelkite kantrybę, nesipykite.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt