Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

12/07/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Šiandien noriai bendrausite su artimos aplinkos žmonėmis, neišsisukinėsite nuo interviu, pasisakymų, komentavimo. Nebloga diena domėtis tuo, ką norėtumėte artimiausiu metu realizuoti - kaupkite informaciją, klauskite atsiliepimų.

Tauras
Kaip šiandieną užsiprogramuosite, taip ilgai ir jausitės. Puiku, jei spinduliuosite į aplinką tik šilumą bei meilę, nes tai, ką dalinsite kitiems, gausite ir patys. Nekaupkite ir neliekite blogų emocijų. Bent trumpam tapkite filosofiški, kilnūs.

Dvyniai
Įmanomas naudingas susitarimas, galintis užtikrinti didesnes pajamas arba suteikti kitų svarbių vilčių. Jei bus ūpas, pasportuokite ar paskirkite romantišką pasimatymą. Vakarą turėtumėte praleisti romantiškai ir smagiai.

Vėžys
Nebloga diena dalykiniams susitarimams. Mėginkite tartis dėl įsidarbinimo ar geresnių darbo sąlygų, keiskite įvaizdį, jei kažkuo esate nepatenkinti. Jei panorėsite, smagiai praleisite laisvalaikį su asmeniu, kuris žadina ypatingus jausmus.

Liūtas
Šiandien gana sklandžiai darbuositės ir bendrausite. Regis, kažko pasimokysite iš savo konkurentų ir oponentų. Meilei, pažintims, harmonijos atkūrimui šeimoje ši diena - kaip tik. Išnaudokite pasitaikančias progas.

Mergelė
Mėgindami paveikti ir keisti kitų mąstyseną, pažiūras, galite įsivelti į konfliktus arba naudoti slaptas manipuliacijas, papirkinėjimą. Galbūt kils abejonių, susijusių su jausmais, ištikimybe, įsipareigojimu kitam žmogui.

Svarstyklės
Šiandien galite sulaukti pageidaujamo atsakymo arba trokštamo dėmesio iš žmonių, kuriuos ypač gerbiate. Regis, neblogai seksis bendrauti su tais, nuo kurių priklauso jūsų perspektyvos. Kalba pasisuks apie jas arba apie keliones.

Skorpionas
Šiandien jums gali nusišypsoti sėkmė, jei norite prasibrauti iki kokio nors valdžios atstovo ir gauti audienciją ar sudaryti dalykinį kontraktą. Tik pasistenkite atskirti darbą nuo pramogų, tinkamai atlikite pareigas, laikykitės bendravimo etikos.

Šaulys
Šiandien aktyviai bendrausite, geriau suprasite kitus žmones, įsiklausysite į jų nuomones. Atsiras progų išsiaiškinti nesutarimus, suderinti interesus. Tikriausiai pavyks susigrąžinti tai, ką buvote praradę.

Ožiaragis
Būsite kupini slaptų meilės vilčių, įvairių fantazijų. Intuityviai suvoksite, kaip dera elgtis, kad svajonės imtų pildytis. Vis dėlto aplinkui bus daug painiavos, neaiškumų, todėl nederėtų skubėti priimant sprendimus, žadant.

Vandenis
Būsite labai jautrūs, emocionalūs, tačiau sugebėsite elgtis maloniai, neišsišokti. Jūsų atidumas, diplomatiškas elgesys tiesiog kerės aplinkinius. Noriai imsitės naujų projektų, jei tik pasitikite jų naudingumu.

Žuvys
Nebijokite surizikuoti paprašyti, jei kažko labai norite ir dvejojate. Tai gali pasirodyti nesudėtinga ir naudinga. Tikriausiai pavyks užsidirbti pinigų arba susitarti dėl būsimo uždarbio. Palanku pirkti ilgalaikį turtą, ieškoti naujo pajamų šaltinio.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt