Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Naujieji metai – priešnuodis gyvatės kerams

12/12/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Kinų horoskopas: Ožka Dienos horoskopas Dienos horoskopas

 

„Gyvenime sustojame prie pačių įvairiausių durų, todėl svarbu žinoti, kurias verta praverti“, − intriguoja garsi psichoanalitikė Gerda Red. Vokietijoje ji buvo įtraukta į geriausių pasaulio pranašautojų dešimtuką ir yra nusipelniusi Izraelio tarologė. Artėjant Naujiesiems, žaliojo medinio arklio metams, ji „EuroPlius“ skaitytojams sutiko patarti, kurias duris verta praverti kiekvienam zodiako ženklo atstovui.

„Jau seniai mano darbo praktikoje nebuvo tokių sudėtingų metų. Gudrioji gyvatė mano klientų protus išbandė pačiose jautriausiose gyvenimo srityse – griuvo daug santuokų, artimieji tapo priešais: juk šis šliužas – meilužės, kenkėjos, intrigantės, anytos simbolis. Iš savo klientų dažnai girdžiu: „Kada gi nuodingoji gyvatė atsitrauks?“ Moters - gyvatės, netgi priešės įvaizdis, kuris dominavo visus metus, dar ilgam paliks savo nuodų pėdsakus, bet aš iš savo psichoanalitikės praktikos tvirtai žinau – svarbiausia tinkamai pasitikti Naujuosius metus ir išsivaduoti nuo praėjusių metų kartėlio", − teigia Gerda Red.

Bendra Gerdos Red apžvalga 2014 metams

Anot psichoanalitikės-tarologės Gerdos Red, nuodingoji gyvatė bejėgė prieš skaudžius arklio kanopų kirčius. Atšuoliuojantys žaliojo medinio arklio metai ant balno atneš vyriškos JAN energijos. Teks daug dirbti ir linksmintis, o vyrai dėl mylimų moterų atras jėgų net patiems drąsiausiems žygdarbiams. 

Tai bus metai paženklinti vidine laisve, o iki šiol mus stabdžiusios sienos grius. Vis dėlto, pirmąjį pusmetį vyraus daug prieštaravimų. Saulės sistemos planetos: Jupiteris, Marsas, Plutonas ir Uranas, pradės suėjimą į kryžiaus figūrą. Tai reiškia stichijų prieštaravimą. Marso planeta iki balandžio bus kryžminėje padėtyje šalia svarstyklių žvaigždyno. Pasireikš mūsų slapčiausi instinktai, todėl išvengti klaidų bent pirmą pusmetį bus itin sunku. Gali išgelbėti pasitikėjimas savo jėgomis ir atkaklumas. Sunkiose gyvenimo kryžkelėse padės palankiai įsitaisęs Jupiteris. Tie, kurie užsibrėš tikslą – jau antrą pusmetį gaus progą jį įgyvendinti.

Naktis, kai išgaruos nuodai

„Su kuo sutiksi tu Naujus Metus, su tuo į žvaigždes palydėsi kitus“ – šios dainos žodžiai skamba, pagalvojus apie naktį, kuri padės pradžią visų norų išsipildymui.

Medinį žaliąjį arklį reikia prisijaukinti. Jam labai patiks, jeigu nebijosite pasileisti plaukus, pasidabinsite žvangančiais papuošalais, iš spintos išsitrauksite žalios spalvos apdarus ir šokiruosite aplinkinius švarkais su metalo dekoracijomis ir kniedėmis.

Štai Gerdos Red patarimai Naujametinei nakčiai visiems zodiako ženklams:

Avinams patarčiau rengtis raudonai, rinktis aukštakulnius, kaustytus metalo detalėmis, o visą kuklumą ir smulkius papuošalus palikti kitiems metams.

Jaučiams tiktų pasipuošti žalios ir rudos spalvos drabužiais. Svarbu, kad apranga nevaržytų jūsų judesių. Kadangi esate žemės ženklo atstovai, moterų makiažas taip pat turėtų būti ramus, o Naujuosius patartina sutikti komfortiškoje aplinkoje.

Dvyniams Naujųjų metų šventei rekomenduoju nusipirkti šį tą naujo. Idealiai tiks šilkas. Plaukus patarčiau pabanguoti, o moterims darant makiažą − nepersistengti.

Vėžiams patartina rengtis pastelinėmis spalvomis. Nebijokite kailinių apykaklių, jos šiemet ne tik madingos, bet ir patiks Naujų metų karaliui – arkliui. Plaukus patariu padabinti ryškiomis segėmis.

Liūtams tiks sutikti Naujuosius metus pasipuošus aukso spalvos drabužiais, mat šį ženklą valdo saulės planeta. Moterims tiks viskas, kas blizga.

Mergelėms rekomenduoju rinktis pilkai melsvos spalvos apdarus. Aplinkiniams jūs turite spinduliuoti savo vidinę jėgą. Atkreipkite dėmesį į savo akis, kurias Naujųjų naktį patariu išryškinti drąsių spalvų šešėliais.

Svarstyklės apžavės arklį, jei nenukryps nuo klasikos. Patariu išsirinkti elegantišką juodos ir baltos spalvos kostiumėlį.

Skorpionams Naujųjų naktį tiks būti paslaptingiems. "Pasiraitokite" rankoves ir negailėkite ryškių detalių.

Šauliams patartina aprangą pasiruošti iš anksto. Moterims vertėtų rinktis kvepalus su muskusu, o į plaukus įsisegti plunksną. Vyrams idealiai tiks skrybėlė.

Ožiaragiams siūlau laikytis tradicijų. Gražiosios lyties atstovės puikiai atrodys susirišusios plaukus. Vyrams oficialumo suteiks skoningai parinktas kaklaraištis. Papuošalus patariu rinktis iš sidabro.

Vandeniams teks pasitelkti fantaziją, kad išsiskirtų savo unikaliu stiliumi. Tinkamiausios spalvos Naujiesiems − violetinė, turkio ir elektrinė.

Žuvims rekomenduoju rinktis šviesių tonų lengvus, gal net šilko apdarus. Moterims siūlau pasirinkti ilgas sukneles su įspūdinga iškirpte. Rankas padabinkite žiedais su natūraliais akmenimis.“

Kaip prisijaukinti sėkmę?

„Visuomet savo klientams kartoju, jog laimė iš dangaus nenukrenta, o sėkmę galima prisivilioti. Tad ir naujųjų naktį siūlau nesnausti, o atlikti keletą ritualų, kad žaliasis arklys neįspirtų iš savo kanopos, o gražiai iššieptų dantis“, − pasakoja Gerda Red.

Ji pataria pirmiausia atsikratyti to, kas jums nebereikalinga arba tiesiog kelia neigiamas emocijas. Dabar tinkamas metas atnaujinti ne tik garderobą, bet ir interjerą. Būtinai atsisveikinkite su sukilusiais indais, sudeginkite pasenusią informaciją, iš kompiuterių ištrinkite nebereikalingus duomenis, išsivalykite nuo visko, kas apsunkina jūsų gyvenimą. Ne veltui emocingieji italai prieš Naujuosius metus visus nereikalingus daiktus tiesiog išmeta pro balkoną.

Jei neturite, ko išmesti, susitvarkykite namus – tai viena seniausių taisyklių. kalėdojimo laikotarpiu. Jūsų aplinka turi tviskėti švara ir harmonija. Pasikvieskite kunigą, kad jis pašventintų namus.

Kai džiaugsitės savo aplinka, pasiruoškite Naujųjų nakties ritualui. Bažnyčioje Jums reikės nusipirkti baltą žvakę. Uždekite ją per Naujųjų šventę pačiame kambario centre. Jei ji degs poškėdama, šventė bus nepakartojama, jei degs skaisčiai, metai bus pinigingi, jei liepsna bus itin geltona, laukia džiaugsmingi metai, jei žvakė vos vos rusens – bent pirmasis pusmetis laukia niūrokas.

Na, o kalbant apie kitus sėkmę nešančius ritualus, Gerda Red pataria: „Naujųjų naktį rekomenduoju kišenėje turėti stambią kupiūrą ir karts nuo karto ją palaikyti rankoje, tuomet metai bus finansiškai sėkmingi. Poroms šventės metu nederėtų puoštis kardinaliai skirtingų spalvų drabužiais. Apskritai, prasidėjus Naujųjų šventei iki pat sausio antrosios nepatartina nieko nešti iš namų, net šiukšlių. Atminkite - jei vaikas prabus iš miego per Naujus, jokiais būdais nevykite jo atgal į lovytę, tegul sėdasi su visais už stalo, kitaip visus metus jūsų neklausys. Jei kas už stalo nusičiaudės - sėkmė švenčiančius lydės visus metus. Likus vos kelioms dienoms iki Naujųjų, jei sutiksite benamių gyvūnų, pasirūpinkite jais. Tai ženklas, kad turite padėti silpnesniems ir tik tuomet jūsų metai bus sėkmingi.“

Naujametinis ritualas

Norintiems pritraukti sėkmę psichoanalitikė pataria: „Šis ritualas gali būti atliekamas tik kartą per metus. Jis padės į Naujuosius metus žengti atsikračius visų praeities monstrų ir šešėlių. Juk naujos durys prasiveria, tik uždarius senąsias. Ritualą reikia atlikti sausio pirmąją dieną. Tam jums reikės baltos žvakės, kedrų aliejaus ir lapo ant, kurio užrašyti Naujųjų metų norai.“

Atsikėlę sausio pirmosios rytą atsigaivinkite duše, apsivilkite švarius drabužius, o namiškius įspėkite, kad netrukdytų jums ritualo metu. Kai įsitaisysite ir atsipalaiduosite, užlašinkite ant žvakės ne daugiau nei penkis lašus aliejaus ir išskirstykite jį per visą paviršių. Tai atlikę uždekite žvakę. Geriau tai darykite žiebtuvėliu, kadangi degtukais uždegama žvakė yra skirta susisiekti su mirusiais. Kai žvakė liepsnos, atsiverskite savo norų lapą ir ištarkite šiuos žodžius aiškiai ir užtikrintai:

Šiais metais žvakė dega pirmą kartą, todėl aš (jūsų vardas) prisiimu šiuos pažadus ir norus (perskaitote savo tikslus nuo lapo). Visos dvasios tebūnie būna mano norų ir tikslų liudininkai. Aš padarysiu viską, kad tai taptų tikrove. Tegul būna taip, kaip trokštu aš.

Tuomet lapą uždekite žvakės liepsna, o pelenus paleiskite pavėjui arba atiduokite upes tėkmei. Jokiu būdu negesinkite žvakės, ji turi sudegti iki galo.

Kaip žaliasis arklys papuoštų eglutę?

Anot Gerdos Red, egzistuoja ne tik drabužių mados. Išmintinga šeimininkė turi žinoti, kaip papuošti namus per ypatingas šventes. Tam, kad žaliasis medinis arklys nenuklystų į kitus namus, eglutę ji siūlo apiberti monetomis, tai atneš į jūsų gyvenimą gerovę. Taip pat ant žaliaskarės galite pakabinti obuolių – jūsų šeimoje visko bus gausu. Pakabinę saldainius galite tikėtis labai saldaus gyvenimo, kurio nevargins jokie konfliktai su artimaisiais. Jei namuose yra sergančių, eglutė papuoškite sidabrinėmis girliandomis, baltais kaspinais, rutuliais ar varpeliais.

Tiems, kurie ieško meilės ir tikisi kitais metais ją sutikti, tarologė rekomenduoja rinktis raudonos spalvos širdeles, kiaušinius – juk tai meilės ir visko pradžios simbolis. Visus papuošimus kabinkite poromis.

Jei tikitės sulaukti vaikelio, eglutė puoškite žaislais, taip prisiviliosite mažylį į savo gyvenimą. Reikėtų rinktis rožinės ir melsvos spalvos papuošimus.

Taip pat sėkmę jums atneš riešutai. Jūsų eglutė taps magiška. Jokiais būdais nepamirškite, jog žaliaskairei reikia drėgmės. Būtinai eglę statykite kambario centre, nedelskite su jos papuošimu, juk žaliaskarės puošyba – ypatingas ritualas ir kiekvienas šeimos narys privalo jame dalyvauti.

Geros Red prognozė žaliojo medinio arklio metams

Avinas

Naujieji metai temperamentingajam avinui suteiks neginčijamą pasitikėjimą savimi. Šio ženklo atstovai pasijus įmesti į patį įvykių centrą, kur galės atsiskleisti ir pademonstruoti savo charizmą. Visiems avinų planams žalia šviesa užsidegs nuo pavasario. Vis dėlto, žinant šio ženklo atstovų karštą būdą, bus gyvybiškai svarbu vengti konfliktų, kurie gali supleškinti įgyvedinamus planus. Jei pavyks išlaikyti blaivų protą, atsiras galimybė pakilti į naują lygį. Arklio metais itin seksis naudotis įtakingomis pažintimis, gal net įgyvendinat svetimas idėjas. Žvaigždės avinams žada gyvenamosios vietos pakeitimą – atrasite ne tik naujus miestus, bet ir šalis.

Jautis

Naujieji metai jaučiui atneš finansinę gerovę, kuri skatins imtis savarankiškos veiklos. Taip pat šio ženklo atstovams arklio metai žada kardinalių pokyčių darbo srityje: puikiai seksis keisti profesiją, atrasti naujas veiklos kryptis ar išsikovoti paaukštinimą pareigose. Santykių srityje žvaigždės pataria būti kantresniems ir pakantesniems – mažiau kritikuoti.

Nuo metų vidurio viskas, prie ko prisiliesite virs auksu. Pajutę sėkmę neužsižaiskite, mat metų pabaigoje galite gauti sąskaitą už lengvabūdišką elgesį su pinigais. Pasilikite atsargų „juodai dienai“.

Dvyniai

Visus žaliojo medinio arklio metus dvyniai turės milžinišką pasisekimą tarp priešingos lyties atstovų. Iki pat rugsėjo mėnesio šio ženklo atstovai galės lengvai atrasti savo išrinktąją (-jį) ir mėgautis meilės vaisiais. Norėsis laisvės, lengvabūdiško gyvenimo, būtent dėl to neverta imti jokių paskolų ar rimtai įsipareigoti versle. Taip pat arklio metai dvyniams atneš kardinalių pasikeitimų šeimoje. Šio ženklo atstovai aktyviai skirsis, konfliktuos su tėvais ir artimaisiais. Tai išprovokuos kritiški artimųjų pasisakymai.

Vėžys

Iškils dilema, ką rinktis − šeimą ar darbą. Daugelis moterų vėžių gali priimti sprendimą palikti darbą ir pasišvęsti šeimai. Visus arklio metus vėžius kamuos vidiniai prieštaravimai tarp pareigų ir troškimų. Privalote prisiminti ir atidžiai kontroliuoti tai, ką pradėjote prieš dvejus metus. Taip pat vandens ženklo atstovai gali turėti bėdų su teisėtvarka. Būtinai sekite įstatymus ir jiems nenusiženkite. Jokiu būdu nesutikite su abejotinais pasiūlymais, ypač greito uždarbio galimybe.

Liūtas

Priešingos lyties atstovų atžvilgiu būsite be galo patrauklūs ir žavingi. Jums bus labai sunku pasirinkti, todėl sprendimą galite priimti tik dar kitais metais.

Nors pasisekimas meilės reikaluose garantuotas, valdingieji liūtai nustums savo asmeninį gyvenimą į antrą planą ir susitelks ties karjera. Nuo liepos pabaigos iki rugsėjo vidurio tam bus itin sėkmingas metas. Šiuo laikotarpiu verta pradėti naujus projektus, o nuo vasaros vidurio palanku planuoti kelionę. Išvyka į svečias šalis gali apversti jūsų gyvenimą aukštyn kojomis – sugebėsite pasaulį išvysti nauju kampu. Rudenį liūtų laukia ypatingas pripažinimas, taip pat subręs ilgalaikis projektas, kuris ateityje pareikalaus daug pastangų.

Mergelė

Dėl didelės arklio įtakos mergelėms, kiti metai pareikalaus maksimalaus susikaupimo. Šio ženklo atstovai gali praleisti daug gerų progų ar nepastebėti savo laimės paukštės. Visas sugalvotas idėjas mergelėms privaloma saugoti, nes yra didelė grėsmė jas iššvaistyti nespėjus realizuoti. Sėkmė aplankys tik tuo atveju, jei sugebėsite neišmėtyti savęs smulkmenoms ir sieksite tikslo. Taip pat arklio metai bus palankūs atsipalaidavimui, vertybių stiprinimui, savianalizei. Neapleiskite savo giminaičių, mat būtent šiais metais jiems reikės jūsų tvirto peties.

Svarstyklės

Šiais metais nebandykite išgelbėti pasaulio, nors pirmą pusmetį bus noras nuversti kalnus ir atrodys, jog turite tam jėgų. Pasitaupykite antram pusmečiui. Taip pat arklio metų pradžia visiškai netinkama asmeninio gyvenimo planavimui – atsipalaiduokite ir leiskite įvykiams rutuliotis savaime. Jau rugpjūtį jūsų reikalai pajudės iš sąstingio. Į gyvenimą papūs permainų vėjai, jūsų laukia daug netikėtumų, kelionių, naujovių. Nuobodžiauti nebus kada.

Naujas, kardinaliai nežinomas darbas suteiks jums šansą į savo pusę pritraukti giminaičius ir pažįstamus. Žvaigždės pataria susilaikyti nuo kraustymosi į naują vietą.

Skorpionas

Skorpionų laukia pergalingi metai, mat pirmą pusmetį jie galės nugalėti visus savo konkurentus. Puikiai seksis ir jausmų srityje. Šio ženklo atstovams svarbiausia bus susilaikyti nuo artimųjų kritikavimo.

Nuo liepos vidurio iki spalio skorpionų gyvenime bus sąstingis, todėl nevertėtų veltui trankyti galvos į sieną. Jau lapkričio mėnesį atgausite jėgas ir įgyvendinsite visus užsibrėžtus tikslus. Saugokitės abejotinos reputacijos žmonių bei nepatikimų asmenų bendradarbiavimui. Galimas atvejis, kad keisite kompaniją, pakilsite į aukštesnį bendradarbiavimo lygmenį. Prižiūrėkite sveikatą, bus itin svarbu laikytis dienos rėžimo.

Šaulys

Naujieji Arklio metai šauliams žada visą puokštę įspūdžių. Komunikabilumas, sugebėjimas bendrauti ir miela išorė padės pritraukti naudingų pažinčių. Nugalėsite visus konkurentus ir versle, ir meilėje. Jei planuojate vykti į komandiruotę, žinokite, ten jūsų laukia milžiniška sėkmė. Arklio metai šaulio ženklo atstovams bus itin sėkmingi visose srityse, belieka sugalvoti norus. Vis dėlto, ypatingą dėmesį skirkite artimiesiems - šeimos narių problemos pareikalaus papildomų pajamų.

Ožiaragis

Arklio metai ožiaragiams ganėtinai sėkmingi. Ir toliau būkite konservatyvūs, nekeiskite pasirinktos gyvenimo krypties ir sėkmė būtinai jus aplankys. Jei ir toliau eisite senu, pramintu keliu, būsite laimingi. Nuo aktyvių veiksmų reikėtų susilaikyti paskutinį metų mėnesį. Būtų idealu, jei gruodį leistumėte sau paatostogauti. Arklio metais derėtų vengti problemų bendraujant su aplinkiniais, kurie toli gražu ne visuomet supras jūsų tikslus ir juo labiau juos palaikys.

Vandenis

Tai ženklas, kuriam arklio metai atneš mažiausiai permainų. Pirmą pusmetį rekomenduojama būti pakantesniems, mažiau kabinėtis prie smulkmenų. Taip pat nevertėtų išradinėti dviračio, o pasikliauti jau sukurtais metodais. Vis dėlto, jei užsimanysite permainų, bus palankus metas keisti darbą. Žinoma, bent tris mėnesius teks pavaikščioti po darbo pokalbius, bet tai pasitarnaus jūsų patirčiai.

Žuvys

Šio ženklo atstovams patariama ir toliau pasikliauti savimi ir pasitikėt savo galimybėmis. Neišsenkanti žuvų energija pirmoje metų pusėje pagelbės joms praplėsti draugų ir pažįstamų ratą. Mažiau kreipkite dėmesio į smulkmenas.

Arklio metais žuvims pavyks atsisveikinti su tais, kurie buvo našta. Taip pat bus palankus metas išsivaduoti nuo pareigų, kurios jums nebeteikia nei naudos, nei džiaugsmo. Tuomet įgausite dvasinę laisvę. Naujieji metai šio ženklo atstovams žada rimtų pirkinių. Visai tikėtina, kad įgysite būstą, automobilį ar sėkmingos kompanijos akcijų.

 Norintys individualiai ir išsamiai sužinoti, kas jūsų laukia žaliojo medinio arklio metais, kviečiami išsamiai konsultacijai. Su Gerda Red galite susisiekti telefonu: 867510370, el. paštu: tarokortos@gmail.com

 

Gerdos Red dovana skaitytojams – sėkmę nešanti mandala 2014-iems metams. Galite ją atsispausdinti ir pasikabinti namuose –teigiama energija jūsų namuose vyraus visus metus.