Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

05/07/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Iš ryto būsite išsiblaškę, mieguisti, o gal net pagiringi, dėl to galite pridaryti įvairių klaidų, kitus ir save įstumti į nepatogią padėtį. Regis, jūsų laukia reikšmingi susitikimai, pokalbiai, tad reikėtų susiimti. Vakaras pažers gerų įspūdžių.

Tauras
Domins galimybės gražiau susitvarkyti buitį, aplinką, pigiau kažką įsigyti, įsirengti. Būsite pasiryžę imtis papildomos veiklos, kad papildytumėte šeimos biudžetą. Tai, kas bus siūloma iki pietų, panašu į provokaciją.

Dvyniai
Jei per naktį ir ryte nieko keisto ir nemalonaus nenutiko, tai įdienojus bus šauni diena. Seksis bendrauti su žiniasklaida, mokytis, prekiauti. Pravartu pasitarti visiems svarbiais klausimais su draugais, giminaičiais, kaimynais.

Vėžys
Kad ir ką šiandien veiktumėte, išlikite dėmesingi šeimos nariams, nenumokite ranka į jų baimes, nerimą. Ryte išeidami iš namų pasitikrinkite, ar išjungėte dujas, užsukote vandens čiaupus. Gerai atpalaiduotų laisvalaikis gamtoje.

Liūtas
Šiandien jums nebus nuobodu, nes šalia sukiosis gerbėjai ir susidomėję asmenys. Labiau sugebėsite bendrauti su augančia karta. Vis dėlto saugokite vaikus ir patys pasisaugokite apgaulių, seksualinės prievartos.

Mergelė
Palanki diena pasireikšti darbe ar per pokalbius dėl darbo. Tiesa, rytiniai susitikimai nebūtinai bus vykę, nes neįtiks įvaizdis, įgūdžiai ar pan. Vėliau turbūt atsigriebsite. Prisilaikykite sveikos ir tausojančios dietos.

Svarstyklės
Nuo pat ryto saugokitės sukčių, provokatorių. Vakare nusimato smagus ir turiningas laiko praleidimas. Sužinosite svarbią naujieną iš pirmų lūpų. Įtakingam asmeniui galite padaryti stiprų įspūdį.Galimas įsimintinas įvykis, meilės pasimatymas.

Skorpionas
Iš ryto būsite nusiteikę griebtis įvairių gudrybių bei suktybių versle, finansinėse avantiūrose. Jums derėtų apsispręsti dėl savo dvilypių norų ir tikslų, atskirti, kurie yra jūsų interesai, o kurie partnerio, kitų žmonių.

Šaulys
Ryte jus gali kamuoti psichologinės problemos ir dilemos. Popiet jau galbūt apsispręsite dėl pasirinkimo profesinėje srityje ar dėl kelionės, santykių. Galite sužinoti kažką svarbaus iš specialisto ar nemažai pasaulio mačiusio asmens.

Ožiaragis
Rytas klaidins, trikdys, tačiau diena po vidurdienio bus palanki ypatingiems susitikimams, renginiams, tik svarbu turėti savo nuomonę, nebanalių minčių. Akivaizdu, kad pasitikėdami savimi, pelnysite ir kitų pasitikėjimą.

Vandenis
Šiandien ryte rizikinga sudarinėti sandorius, nes bus lengva apsigauti. Vėliau sugebėsite atsikratyti vidinio nerimo, numoti ranka į įvairius trikdžius ir pasijusti laisvi, vertinami tų, kurie jums svarbiausi. Galite užmegzti įdomią pažintį.

Žuvys
Galimi kontaktai su keistais, meniškais žmonėmis. Regis, nepajėgsite atsispirti abejotinoms pagundoms ir galite pasielgti kažkaip nederamai. Verčiau nekenkite savo reputacijai. Tai metas, kai į paviršių gali iškilti ir senos nuodėmės.

Parengta pagal http://www.horoskopai.lt