Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

29/08/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Galite susidurti su dilema - kas jums svarbiau: autoritetas ar materialinė nauda. Atsispirkite abejotinai pagundai. Ir kitiems, ir jums bus geriau, jeigu viskas vyks pagal nustatytas taisykles. Turbūt pavyks susitarti dėl bendradarbiavimo.

Tauras
Ši diena neatneš rūpesčių, jei neturite skolų savo draugams, pažįstamiems ir prieš juos nesipuikuojate kuo nors prašmatniu. Įsiskolinimai, pavydas gali kenkti draugystei. Vakaras žada kolektyvines pramogas, diskusijas.

Dvyniai
Gali išsispręsti svarbus reikalas, tačiau dėl to ar dėl kažko kito pasijusite toks nusiplūkę, kad norėsis į viską numoti ranką ir pasislėpti kur nors nuo visų. Regis, laiką mieliau leistumėte vienumoje, be jokio aplinkinių dėmesio.

Vėžys
Savo vidinėje sielos gelmėje pajusite ypatingą jausmą, galbūt stiprią nuojautą. Turbūt darysite stiprią įtaką aplinkiniams, o priešingą lytį veiksite beveik magiškai. Neatsisakykite įdomių susitikimų, prasmingų pokalbių.

Liūtas
Gali būti, kad šiek tiek papilnės jūsų piniginė arba kad dabar pradėtas projektas, įdėta investicija atsipirks. Verta nepagailėti pinigų ir laiko sveikatos profilaktikai, kvalifikacijos kėlimui, prisitaikymui prie permainų.

Mergelė
Tikėtina svarbi informacija, naujiena. Kažkas iš šeimos narių, giminaičių ar draugų bus pasirengęs jums padėti, pritarti, jei tik parodysite deramą dėmesį, parodysite, kad vertinate jų geranoriškumą.

Svarstyklės
Jūsų nuotaikos bus nestabilios, sėkmė - taip pat. Galbūt nujausite slaptą klastą arba kels nerimą permainos darbe, giminėje. Tačiau panašu, kad savuose namuose jūs rasite jaukią užuovėją nuo visų negandų.

Skorpionas
Viskas seksis gerai, jei abejotinos reputacijos draugus laikysite atokiau nuo svarbių reikalų ir skirsite jiems tik nedidelę savo laisvalaikio dalį. Jums gali pasisekti realizuoti kūrybinį sumanymą, laimėti publikos simpatijas.

Šaulys
Šiandien prioritetu jums taps darbas, dalykiniai planai, verslo susitikimai. Tačiau rasite laiko ir flirtui, meilei, lengvai laimėsite patinkančio asmens simpatijas. Galbūt įsigysite tai, ko seniai troško jūsų širdis, bet džiaugsmo dėl to nepajusite.

Ožiaragis
Būsite linkę laviruoti, gudrauti, kitus traukti į savo pusę, ieškoti tarpininkų, ypač jei aiškėja, kad jūsų ir kitų žmonių interesai nesutampa. Tikėtinas pokalbis, kuris jums suteiks svarbios informacijos ir gal lems tam tikrą pranašumą.

Vandenis
Šiandien jus labiausiai domins pinigai ir erotika, seksas. Regis, mąstysite apie permainas, susijusias su namų ūkiu, verslu, investicijomis. Nenusiminkite, jei ne iš karto gausite norimą kreditą, paskolą. Jūsų pastangos nenueis perniek.

Žuvys
Palankus metas įvairiems kontaktams, susitikimams, diskusijoms. Būtų puiku, jei pavyktų atnaujinti ryšius su užsienyje esančiais pažįstamais, kolegomis. Galimas įvykis, kuris pakeis kažkokius jūsų planus ar požiūrį į perspektyvą.

 

Parengta pagal http://www.horoskopai.lt

Horoskopas