Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

14/12/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas


Avinas
Ši diena jums nėra palanki aktyviai veiklai. Labiau kvepia tuščiomis iliuzijomis nei realiais laimėjimais. Leiskite sau pailsėti, pasvajoti, bet nepainiokite tikrovės su fantazijomis. Nepiktnaudžiaukite svaigalais. Tausokite sveikatą.

Tauras
Seksis rasti bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis, pasireikšti žiniasklaidos, reklamos, mokslo veikloje, kurti projektus. Kiek kebliau bus, jei ketinate užsiimti tuo, ko visiškai neišmanote. Galite sulaukti meilės prisipažinimo.

Dvyniai
Būsite susirūpinę verslo planais, finansiniais bei nuosavybės klausimais. Galbūt staiga savaime ateis problemos sprendimas, ar gausite pasiūlymą, susijusį su norima preke, būstu, projektu ar pan.

Vėžys
Šiandien pasižymėsite aktyvumu ir komunikabilumu. Nors teks imtis daugybės darbų, nuovargį kaip ranka nuims džiuginantys įvykiai ar geros naujienos. Galimas intriguojamas flirtas, pakvietimas į pasimatymą, pobūvį.

Liūtas
Jei turėsite laisvo laiko, pravartu pasirūpinti tuo, kad namai suspindėtų švara, o šeimos nariams būtų nenuobodu. Galite imtis apdailos ar rankdarbių - pademonstruosite puikų skonį. Galite gauti darbo pasiūlymą.

Mergelė
Artimi žmonės, pažįstami gali jus skatinti rizikuoti versle, meilėje. Išties būsite aktyvūs, išradingi, neblogai seksis demonstruoti kūrybinius sugebėjimus. Tačiau bet kokia rizika turi būti protinga. Visko statyti ant kortos nepatariama.

Svarstyklės
Šiandien jūsų nuotaika kaitaliosis, stigs pasitikėjimo savimi. Tačiau ne jausmais ir emocijomis, o žiniomis, apskaičiavimais pagrįstą veiklą turėtumėte atlikti be priekaištų. Svarbu nepiktnaudžiauti svaigalais ir saugotis infekcijų.

Skorpionas
Suksite galvą, kuo galite pasitikėti, o su kuo geriau nebeturėti jokių reikalų. Regis, staiga kažkuo labai susižavėsite. Arba bus šauniai įvertinta jūsų idėja, kompetencija, mokėjimas sumaniai laviruoti sudėtingoje situacijoje.

Šaulys
Nors ir nelengva, bet įmanoma tesėti pažadus bei priversti kitus tai padaryti. Visų pirma, tai liečia finansinius reikalus. Pasirūpinkite grąžinti skolas ar jas atsiimti, susimokėti mokesčius, įmokas. Įmanoma spontaniška meilės avantiūra.

Ožiaragis
Šiandien bus daug intelektualių pokalbių bei skubių reikalų. Gebėsite greitai reaguoti į gaunamą informaciją bei kitus stebinti originaliais argumentais. Galbūt leisitės į kelionę arba telksite kolektyvą kokiam nors renginiui, projektui.

Vandenis
Šiandien galite iki kaklo pasinerti į darbus ir pamiršti, jog kažką žadėjote artimam žmogui. O galbūt apsimesite, jog pamiršote. Bet kuriuo atveju, nešvaistysite laiko veltui. Galite užmegzti naudingų pažinčių.

Žuvys
Šiandien būsite nusiteikę žaisti azartinius žaidimus, ieškoti meilės nuotykių, dalyvauti klubinėje veikloje. Nusimato smagių akimirkų. Vis dėlto per slidžių pagundų derėtų vengti, nes nė nepajusite kaip neapdairiai paslysite.

 

Vytautus.com