Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

12/12/2013

Taip pat skaitykite

Į "EuroPlius" skaitytojų klausimus atsako psichoanalitikė - tarologė Gerda Red Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Nusimato tam tikri nesusikalbėjimai su aplinkiniais, o jei jūsų veikla susijusi su informacija, ryšiais, tai ir apmaudžiais nesusipratimais. Kiti manys, jog jūsų fantazija yra pernelyg laki ir dėl to jūs šiek tiek atitrūkę nuo realybės.

Tauras
Net jei jums puikiai seksis, jausite nerimą, dramatizuosite. Sumaištį kels kai kurie verslo, turto reikalai. Per kažkieno apsirikimą ar kenkimą galite patirti nuostolį, įsivelti į problemas. Tačiau jus džiugins meilė, hobis.

Dvyniai
Tikėtini nenumatyti rūpesčiai, susiję su vaikais ar draugais. Be to, kažkokie su praturtėjimo viltimis ar projektų užbaigimu susiję sumanymai pakibs ant plauko. Gali būti, kad tikitės nerealiai per daug, dėl to ir laukia nusivylimas.

Vėžys
Teks daug bendrauti bei skubėti atlikti neatidėliotinus darbus. Kolegos ar net žiniasklaida gali be gailesčio baksnoti į jūsų klaidas bei trūkumus. Tačiau nuostabių akimirkų jums žada kūryba, sceninė veikla ir meilė.

Liūtas
Diena bus gana nervinga, nepalanki atsakingiems darbams, tačiau galite gauti gerą dalykinį pasiūlymą. Pasistenkite neišlieti negatyvios įtampos ant aplinkinių ir nedaryti tokių veiksmų, kurie pakenktų šeimyninio gyvenimo darnai.

Mergelė
Norom nenorom šiandien teks imtis nelengvų darbų, bendrauti su darbdaviais ar valdininkais. Galbūt kažko nespėjate atlikti laiku ir tai jus veda iš pusiausvyros. Saugokite sveikatą, nes ji gana trapi.

Svarstyklės
Šiandien gali išryškėti kai kurie jūsų darbų ir projektų trūkumai. Bus nelengva konkrečiai apsispręsti dėl aktualių reikalų, santykių. Jus painios skirtingos aplinkinių nuomonės. Kita vertus, jums gali labai pasisekti mokslo ir meilės prasme.

Skorpionas
Būsite linkę planuoti finansines ir dalykines perspektyvas. Regis, į viską žiūrėsite su išskaičiavimu. Jūsų sėkmė labai priklauso nuo kolektyvo sudėties ir gebėjimo priimti naujus iššūkius, persiorientuoti kitokiai veiklos krypčiai.

Šaulys
Nerimą kels su mokslu, užsieniu ar teise susiję reikalai. Saugokite reputaciją ir stenkitės prisitaikyti prie aplinkybių. Būkite santūresni tarp svetimų žmonių, nes lengvai galite paskatinti apkalbas, nepasitikėjimą.

Ožiaragis
Jūsų padėtis darbe ar viešumoje kiek susvyruos. Pasistenkite išsiaiškinti su tais, kurie tam turi įtakos. Nieko neprižadėkite, jei nesate tikri, kad ištesėsite. Lengvai galite pakliūti į netikrų apžavų tinklą. Nepraraskite budrumo.

Vandenis
Iki rytojaus neskubėkite nei imtis naujų darbų, nei siekti greitos naudos. Pirma sukonkretinkite savo idėjas ir įvertinkite netikėtus stimulus. Gali būti, kad jie labai pozityvūs, tačiau šiandien bus tokių situacijų, kurios gali kai ką sugadinti.

Žuvys
Labai gera diena kūrybiškų profesijų žmonėms. Vakaras palankesnis nei pirma dienos pusė. Pasverta rizika pasiteisins.

Vytautus.com