Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

03/09/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Tausokite nervus, venkite intensyvaus bendravimo. Gali išaiškėti slaptos jūsų arba artimo žmogaus nuodėmės, padaryti įsiskolinimai. Stenkitės nesusipykti, neprovokuokite įtampos, nedirginkite praeities žaizdų.

Tauras
Labai jautriai reaguosite į aplinkos įtakas, kitų elgesį, savo išvaizdos trūkumus ar sveikatos sutrikimus. Liaukitės domėtis vien savimi ir savo problemomis - kiti jų turi ne mažiau. Atsipalaiduokite, pasilinksminkite, tik geriau be svaigalų.

Dvyniai
Dėl emocinės įtampos nesugebėsite jaustis visiškai saugūs. Venkite konfliktų - jei jie kils, nemalonią situaciją sunku bus pamiršti. Su savimi nesinešiokite didelės sumos, kad netektų pyktis su artimu žmogumi, jog nepildote jo užgaidų.

Vėžys
Galima trumpa kelionė, daug naujos informacijos, kontaktų. Galbūt nustebins giminaičio laiškas ar skambutis, sužinota naujiena. Nepaisant gaišaties bei galimų išlaidų, atlikite tai, ką liepia sąžinės balsas.

Liūtas
Nesinervinkite dėl dalykų, kurių negalite pakeisti. Rūpinkitės namų jaukumu arba sodybos dizainu ir funkcionalumu, nebūkite abejingi artimųjų jausmams, reikalams. Iš toli gali atvykti svečias arba patys lankysitės savo tėviškėje.

Mergelė
Šiandien gali atsiskleisti jūsų kūrybiškumas, sugebėjimas daryti siurprizus, žavėti. Galbūt įsigysite reikalingą daiktą, sėkmingai prekiausite. Tačiau gali išaiškėti problema, susijusi su artimu žmogumi.

Svarstyklės
Šiandien daug ką darysite nelabai apgalvotai. Galbūt stigs laiko, o gal gerus ketinimus griaus netikėtumai. Jei ieškosite pramogų, nuotykių, džiaugsitės neilgai: jie gali atsisukti priešingu galu - nuo malonumų prie nemalonumų.

Skorpionas
Nusimato įvairios smulkios pareigos ir kartu pramogos. Nuo jūsų iniciatyvos priklauso, ar pavyks suartėti su svarbiu jums žmogumi. Vakare tapsite priekabesni. Verčiau nepirškite savo nuomonės, jei matote, kad ji kitiems nepriimtina.

Šaulys
Šiandien jausitės gana neramiai. Aplinkybės vers kaitalioti savo požiūrį, tikslus, kai ko atsisakyti. Naujovių ieškoti šiandien neverta, nuotykių už namų sienų - juo labiau. Jus gali gerokai suklaidinti kitų žmonių nuomonė ar įtaka.

Ožiaragis
Šiandien nusimato intriguojamų akimirkų, nekasdienių susitikimų. Tačiau visuose reikaluose būtinas didelis atsargumas. Jei ketinate leistis į tolimą kelią, pasitikrinkite techniką, nepamirškite dokumentų. Pasisaugokite nuostolių ir avarijų.

Vandenis
Galite nerimauti dėl laiku neatlikto darbo, įsipareigojimo. Bet tai truks neilgai, nes jūsų dėmesį patrauks kiti dalykai. Galbūt sulauksite svečių. Jei siekiate kitų palankumo, paramos, visų pirma, patys būkite draugiški ir geranoriški.

Žuvys
Netikėtų rūpesčių galite tikėtis per draugus, partnerius. Jie gali prašnekti apie neįvykdytus įsipareigojimus, naujai keliamas sąlygas. Jei aplinkiniai perspėja arba intuicija kužda, kad kišate nosį ne į savo reikalus, derėtų suklusti.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt
Horoskopai