Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

22/07/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Aplinkybės turėtų būti jums palankios, jei bylinėjatės, mėginate įrodyti savo teisybę, atsikovoti prarastas pozicijas. Seksis rasti naujų partnerių, sąjungininkų. Svarbu nepasirodyti silpniems, neapsisprendusiems.

Tauras
Iš pažįstamo žmogaus gauta informacija padės pagerinti turto, pinigų, verslo reikalus. Ne pro šalį būtų išsiaiškinti su partneriais ar draugais finansines problemas, aptarti skolinimosi, paramos galimybes.

Dvyniai
Naudinga gali pasirodyti kelionė ar bendras projektas su užsieniečiais, įtakingais partneriais. Panašu, kad jums pavyks sustiprinti savo autoritetą. Gali pasireikšti meilės romano užuomazgos. Įmanomas kūrybinis ar kitoks laimėjimas.

Vėžys
Šiandien nebus kada ilsėtis. Jei žiopsosite ir delsite, gali nukentėti kai kurie jūsų interesai, teks keisti numatytus planus. Tačiau svarbu ne tik platūs užmojai, bet ir pozicijos aiškumas, veiksmų bei siekių konkretumas.

Liūtas
Tikėtina turininga išvyka, įdomus pokalbis, pasiūlymas. Būsite gana išradingi, energingi ir darysite didelę įtaką kitiems. Gali padvelkti geromis permainomis darbe, partnerystėje.

Mergelė
Slapta veikla gali duoti apčiuopiamų rezultatų. Tačiau nederėtų apgaudinėti, sukčiauti - tai pakenktų ne tik jūsų įvaizdžiui, bet ir piniginei. Savo veiksmus turėtumėte labiau derinti su aplinkiniais, antraip atsiras nenumatytų kliūčių.

Svarstyklės
Palankus metas viskam, jei tik pakaks iniciatyvos ir darbštumo. Dėl susiklosčiusių aplinkybių galite atsidurti dėmesio centre. Svarbūs įvykiai, darbai judės didėjančiu tempu. Galbūt sulauksite pažadų, susijusių su karjera ar meile.

Skorpionas
Diena bus gana rami, harmoninga. Galite imtis naujos veiklos, tartis dėl verslo reikalų. Bus galimybių pagerinti išorinį savo įvaizdį, laimėti aplinkinių simpatijas. Tikriausiai tam tikra prasme pasijusite praturtėję.

Šaulys
Galite vykti į netolimą kelionę, sudaryti sutartis, reklamuotis. Bet kuriuo atveju nusimato įdomių renginių, susitikimų, o gal ir romantiškas pasimatymas. Nepraleiskite pro ausis vertingos informacijos, subtilios užuominos.

Ožiaragis
Galite pajusti kai kurių asmenų nepasitikėjimą arba patys įtariai žvelgsite į tuos, kurie gina kitokią poziciją. Vikriai suksitės darbe, kad liktų daugiau laiko sau ir šeimai. Atminkite, kad itin svarbi yra širdies šiluma, dėmesys.

Vandenis
Diena žada romantišką polėkį, išaugusį seksualumą, kūrybiškumą. Sunku bus atsiginti nuo koketiškų priešingos lyties atakų. Regis, sugebėsite suderinti intensyvią darbinę veiklą bei flirtus ir nuotykius.

Žuvys
Gali išsispręsti aktualus klausimas, susijęs su darbu, verslu ar nuosavybe. Kažkokia investicija pasirodys prasminga ir suteiks jums naujų galimybių. Drąsiai galite derėtis dėl finansinių dalykų, darbo, uždarbio.

Parengta pagal http://www.horoskopai.lt