Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

29/01/2014

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Šiandien jūsų širdyje bus daug vietos meilei, kūrybiniam įkvėpimui. Turbūt įvairiais būdais stengsitės atkreipti į save dėmesį, kad galėtumėte realizuoti savo potencialą, išreikšti jausmus. Jei tikslas - pinigai, pavyks tik iš dalies.

Tauras
Apniks vidinė sumaištis - nežinosite, ką daryti toliau: kažką radikaliai keisti savo gyvenime ar plaukti pasroviui. Namų ruoša padės atitrūkti nuo tokių minčių. Dar geriau nuo jų išlaisvintų meilės romantika. Leiskite sau atsipalaiduoti.

Dvyniai
Padidės jūsų kūrybinis potencialas, pajusite meninį įkvėpimą. Į bet kokią veiklą ir aplinką stengsitės įnešti naujų spalvų. Galbūt kiek pasikeis požiūris į mylimą asmenį ir vaikus. Norėsis kartu pasportuoti, pažaisti, juos daugiau palepinti.

Vėžys
Neblogų idėjų kils, jei ruošiatės įsteigti ar modernizuoti įmonę, įsigyti naujus baldus, keisti savo įvaizdį. Ne pro šalį įsiklausyti į meniškos prigimties žmonių rekomendacijas. Turbūt jus domins ir vaikų arba mylimo asmens interesai.

Liūtas
Kils didelis noras bendrauti, dalintis įspūdžiais, naujienomis. Meilės srityje pradės kilti temperatūra. Galite vilioti vienu metu kelis priešingos lyties atstovus, skirti pasimatymus. Jūsų troškimai neliks be atsako.

Mergelė
Tikėtinos derybos ar šiaip finansų, materialinių galimybių įvertinimas. Galite užmegzti naudingą pažintį, gauti informaciją, kuria sumaniai pasinaudosite. Meilės bei seksualiniai lūkesčiai išsipildys su kaupu.

Svarstyklės
Aktyvi, įvykių kupina diena. Galite sulaukti viliojamų pasiūlymų, komplimentų. Galbūt teks bendrauti su įtakingais veikėjais, žiniasklaida arba su publika. Nusimato intriguojamos pažintys.

Skorpionas
Šiandien jūsų pastangos profesijos, verslo srityje neturėtų užgožti visų kitų gyvenimo sričių. Produktyviai padirbėkite ryte, o vakarą pasilikite savo malonumui. Beje, ne tik savo, o ir mylimo žmogaus, vaikų.

Šaulys
Būsite entuziastingi ir linkę bendrauti. Svajosite užmegzti pažintį su originaliu, simpatingu asmeniu, susitikti su senais bičiuliais, bendraminčiais. Nusimato romantiškas nuotykis ar šiaip pramoga su draugais.

Ožiaragis
Išgirsite intriguojamų užuominų, pažadų. Tačiau galbūt girdėsite ir matysite tai, ko iš tikrųjų nėra. Ypač stipriai į iliuzijas klampins meilės svajos. Gali būti ir taip, kad pats suvoksite, ką darote, bet klaidinsite ir viliosite į pagundas kitus.

Vandenis
Gali nudžiuginti mokslinių tyrimų, publikavimui skirtų darbų geri įvertinimai, reklamos projektų sėkmė ar pan. Be to, jus turėtų pasiekti geros naujienos iš toli esančių draugų, pažįstamų.

Žuvys
Palanku imtis neatidėliotinų verslo reikalų. Būsite nusiteikę įtemptai svarstyti aktualią finansų, tiekimo, pirkimo ir pardavimo, turto problemą. Jei gausite pinigų, neskubėkite išleisti - jų netrukus prireiks nenumatytam reikalui.

Vytautus.com