Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

27/06/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Nuotaika giedrėja, jaučiatės tvirčiau. Tik neskubinkite įvykių – jei nepritrūks kantrybės, viskas pavyks. Tinkamas laikas tvarkyti reikalus, vykti į dalykines keliones, rengti susitikimus su draugais, giminaičiais.

Tauras
Verta daugiau dėmesio skirti geriems santykiams su įtakingais asmenimis, dalykiniais partneriais palaikyti. Geras laikas su vadovybe pakalbėti jums svarbiu klausimu – būsite suprasti, įvertinti.

Dvyniai
Gerų permainų metas, aplinkybės klostysis palankiai, be to, ir draugai padės, tik neskubinkite įvykių. Prieš apsispręsdami dar kartą viską apgalvokite, atidžiai pasverkite.

Vėžys
Pasyvus metas: nieko nauja nesiimkite, baikite senus darbus. Nebendraukite su tais, kurie ko nors iš jūsų nori, reikalauja. Būsite linkę labiau pasiduoti įtaigai, tad neklausykite blogų šnekų apie artimuosius.

Liūtas
Gera diena. Tvarkykite svarbius reikalus, tiesa, jeigu nebijote rizikuoti. Daug kas priklausys nuo jūsų energingumo ir įtaigumo.

Mergelė
Nepraraskite saiko jausmo vertindami savo ir partnerių finansines galimybes. Palanku užsiimti buitinių problemų sprendimu. Galimas netikėtas pamirštos skolos grąžinimas.

Svarstyklės
Staiga suvoksite, kas buvo melas, o kas – tiesa. Geras laikas dirbti su sena informacija, konsultuotis su profesionalais. Ši diena gera susitikimams su įtakingais, svarbiais asmenimis, pažintims atnaujinti.

Skorpionas
Aktyviai veiklai ne pats geriausias laikas. Darbe neužsibūkite, siekite daugiau laiko praleisti namie. Ši diena gera atviriems pokalbiams su artimaisiais.

Šaulys
Būsite kūrybingi, žavūs, įdomūs. Gera proga pasigirti, pasireklamuoti. Tinkamas laikas siūlyti vadovybei savo seną sumanymą, pristatyti savo nuopelnus visuomenei.

Ožiaragis
Nieko nedarykite per jėgą – svarbu nesuirzti, neprarasti geros nuotaikos. Nepraraskite kantrybės ir būkite atidesni detalėms, instrukcijoms, kolegų, vadovo nuomonei. Verta dažniau tartis, ieškoti įvairesnių sprendimų.

Vandenis
Rasite kompromisą – tai neblogas laikas deryboms, ilgalaikiams susitarimams, tvirtinti gerai parengtus dokumentus. Nevarginkite savęs sunkiais darbais. Raskite daugiau laiko pasidžiaugti sutuoktinio draugija.

Žuvys
Įtemptas metas. Tačiau šiandien ramybė privaloma, tad venkite ginčytis, nesiimkite nieko kritikuoti, peikti. Tiks tvarkyti mokesčių, draudimo, kredito ėmimo reikalus. Vakaras geras aplankyti bičiulius.

Parengta pagal http://www.horoskopai.lt