Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

16/01/2014

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Atsiribokite nuo rūpesčių, problemų ir rasite atsakymus į jums svarbius klausimus. Esmė šiuo metu atsivers per slaptus dalykus, jūsų nuojautas, sapnus, todėl neapsiriksite, jei elgsitės taip, kaip sako jūsų vidus. 

Tauras
Jėgų persvara jau jūsų naudai. Kad ir kur atsidursite, tapsite svarbiu žmogumi. Nesustokite ko nors siekdami. Imkitės reikšmingų, atsakingų dalykų. Kovokite už savo ir šeimos interesus, įtaką.

Dvyniai
Verta užsiimti finansinių problemų sprendimu – kokią nors išeitį pavyks rasti. Gerai imtis seniai planuotų, bet atidėliotų darbų. Šiuo metu galite pasiekti tai, ko taip ilgai troškote.

Vėžys
Netikėtai reikalai gali sparčiai pajudėti į priekį. Tai gero persilaužimo tvarkant reikalus ar bendraujant su draugais, artimaisiais metas.

Liūtas
Jėga savo tikslų nesiekite nei darbe, nei namie, labiau įsiklausykite į vadovų užuominas, šeimos narių pastabas. Gautų pasiūlymų nederėtų atsisakyti – beje, iš karto nė nesuvoksite, kuo jums tai bus naudinga ir kaip reikalinga.

Mergelė
Jaučiatės kur kas geriau, ir tai proga pagreitinti įstrigusį reikalą, išspręsti pribrendusias problemas. Jei tvarkysite dalykinius reikalus, stebuklų nesitikėkite. Puiku užsiimti šeimos rūpesčiais, vaikų problemomis.

Svarstyklės
Puiki diena ir reikalams tvarkyti, ir susitikti su mylimu žmogumi. Šiandien palanku spręsti nesklandumus darbe, tiks surengti ir mažas vaišes kolegoms, ieškoti tinkamesnės darbo vietos, pasirašyti naują darbo sutartį.

Skorpionas
Jei pavyks greitai persiorientuoti, pasinaudosite sėkmės akimirka. Tai svarbu jūsų tolesnei sėkmei užtikrinti – įgysite sąjungininkų. Šios dienos susitikimai, pokalbiai bus naudingi.

Šaulys
Mažiau galvokite, kaip jums sunku, kitaip pražiopsosite ir nepasinaudosite dabar atsiveriančiomis puikiomis galimybėmis. Šiandien gauti pasiūlymai, naujienos gali tapti ateities sėkmės pagrindu.

Ožiaragis
Sėkmės, pripažinimo metas, kai ima pildytis svajonės. Galite sulaukti seniai pelnyto aukšto įvertinimo. Būkite dėmesingesni mylimam žmogui – jūsų santykiuose gali įvykti reikšmingų pokyčių.

Vandenis
Galite sulaukti vertingos pagalbos, paramos, gauti puikių pasiūlymų, kuriuos verta priimti. Tai tinkamas laikas tvarkyti dalykinius reikalus. Vakare raskite laiko atsipalaiduoti romantiškoje aplinkoje.

Žuvys
Tinkama proga svarbiam susitikimui, pokalbiui ir susitarimui. Dabar galite draugų ir partnerių dėka pakreipti įvykius jums svarbia linkme. Per juos įgysite didesnę apsisprendimo ir manevravimo laisvę.

Vytautus.com