Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

29/07/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Atsirinkite tik svarbiausius reikalus, ir jokių viršvalandžių – šiandien svarbu daugiau dėmesio skirti šeimai. Būkite atidesni, pagarbesni tėvų nuomonei.

Tauras
Jūs negalite nustygti vietoje, tačiau įvykių tempas kol kas negreitės – kvieskite į pagalbą savo draugus. Šiandien palanku ieškoti naujų uždarbio šaltinių per senus draugus.

Dvyniai
Tai tylos, poilsio metas, kai nereikia persistengti dirbant, kai geriausia ilsėtis. Palanku tvarkyti konfidencialius piniginius ir turto reikalus.

Vėžys
Viskas klostosi puikiai, tiktai nereikia persistengti. Spręskite finansines problemas dabar – nevertėtų atidėti jų vėlesnėms dienoms.

Liūtas
Palanku spręsti finansines problemas: rasite naujų rezervų užsidirbti. Būkite linksmesni ir mielesni bendraudami su antrąja puse.

Mergelė
Būsite žvalūs ir veiklūs, nors kai kas ir kels nepasitenkinimą. Tačiau nereikia sureikšminti netikusių aplinkinių pastabų – likite kantrūs, ir aplinkybės išsispręs jūsų naudai. Daugiau pabendraukite su artimaisiais.

Svarstyklės
Tvarkyti reikalus laikas netinkamas, nebent tai būtų susiję su jūsų šeima. Būtų puiku, jei galėtumėte likti namie ir reikalus sutvarkytumėte telefonu.

Skorpionas
Nepasiduokite galimam aplinkinių suirzimui – jums tai džiaugsmo, nuoširdumo diena. Iš esmės reikalai klostysis sklandžiai, svarbu neįsivelti į avantiūras. Jūsų vaikai, sutuoktinis šiandien turi būti dėmesio centre.

Šaulys
Ar esate pareigingi savo šeimai? Pamėginkite ištaisyti padarytas bendravimo klaidas, atsiprašyti už nuoskaudas. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai stiprinti.

Ožiaragis
Nurimkite, neskubėkite, ir diena praeis sklandžiai. Tarkitės, derėkitės – aplinkiniai supras jus teisingai. Vėlus vakaras – santarvės atgavimo laikas: daugiau meilės ženklų skirkite antrajai pusei.

Vandenis
Jei kas šiandien nepavyks, nieko baisaus, svarbu, kad suvoktumėte, kam to reikia, – juk viskas, kas vyksta, tik gyvenimo pamokos. Nepatartina veltis į romantiškus nuotykius.

Žuvys
Jums pasisekimo pakaks, tad dėl nieko nesijaudinkite. Galite sulaukti netikėto aukšto asmens užtarimo, paramos.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt