Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

08/08/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Nebūkite patiklūs – ieškokite patvirtinimų, įrodymų. Neskubėkite žadėti, skolinti. Tvarkydami svarbų reikalą niekuo nepasikliaukite: elkitės taip, kaip sako vidus, remkitės tik savimi.

Tauras
Būsite įtaigesni, tad venkite bendrauti su savanaudiškais asmenimis ar žmonėmis, mėgstančiais viską žinoti ir kitus mokyti. Nekeiskite savo senų įsitikinimų. Šeimoje nedemonstruokite ambicijų – būkite kuklesni, paslaugesni.

Dvyniai
Daug ką lems sugebėjimas įgyti aplinkinių simpatijas, pasitikėjimą. Tik nesivelkite į avantiūras nei dalykiniuose, nei širdies reikaluose. Būkite atidesni vaikų poreikiams: šiuo metu jie gali patirti žalingą įtaką.

Vėžys
Pakaks apmaudžių nesusipratimų darbe ir tvarkant dokumentus, teisinius reikalus – nepraraskite savitvardos: galite nukirsti šaką, ant kurios sėdite.

Liūtas
Nieko neteiskite, nesmerkite, bet ir patys nesiteisinkite – gal tik jums atrodo, kad jūs ne taip elgiatės. Jums stigs objektyvumo tiek aplinkinių, tiek savo atžvilgiu. Nesipainiokite į intrigas, nesivelkite į konfliktus.

Mergelė
Nepalanki diena – gali tekti užsiimti dalykais, kurių nemėgstate, atlikti darbus, kurie visiškai nenaudingi. Gresia įvairūs nemalonumai, nuostoliai, netikėtos, priverstinės išlaidos, apgaulės.

Svarstyklės
Gana sėkminga diena, jei užsiimsite tik tuo, kas nuo jūsų priklauso. Niekur nepersistenkite – nei žadėdami, nei prašydami, nei duodami, nei imdami. Nepatartina susitikti su įtakingais asmenimis, įvairiais biurokratais: galimi nemalonumai.

Skorpionas
Netinkamas laikas svarbiems pokalbiams su vadovybe. Šiandien gauti finansiniai, profesiniai pasiūlymai nebus iš karto naudingi, vis dėlto juos verta apsvarstyti.

Šaulys
Mažiau planuokite ir neieškokite pagalbininkų. Pasikliaudami kitais, ypač valdininkų pažadais, tiktai veltui gaišite laiką arba į bėdą pakliūsite. Šiandien nepatartina skolinti pinigų.

Ožiaragis
Šiandien užsiimkite tiktai tais reikalais, kurie priklauso vien nuo jūsų. Nepasiduokite emocijoms: jos gali rimtai suklaidinti, pakenkti santykiams su artimaisiais.

Vandenis
Vertinkite savo veiklos laimėjimus ir mokėkite jais naudotis. Nevertėtų šiandien darbe užsiplieksti, skelbti karo už teisingumą – tai gali pakenkti karjerai, finansinei padėčiai.

Žuvys
Neatidėkite artimiausioms dienoms teisinių, piniginių, turto reikalų. Tiesa, nepatartina nieko skolinti, investuoti. Nereikalaukite supratimo, pagalbos, dėkingumo tiek iš savų, tiek iš visuomenės.

Parengta pagal http://www.horoskopai.lt