Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

16/12/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Kinų horoskopas: Drakonas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Laukia reikalai su valdininkais, politikais arba žiniasklaida. Kita vertus, būsite linkę juos atidėti, nes dėl ypatingo emocinio jautrumo šiandien sunkiai ištversite įtampą, oficialius pokalbius. Vakaras žada sielai artimą draugiją.

Tauras
Laukia gana produktyvi diena, jei rimtai siekiate apčiuopiamų rezultatų. Nekaltinkite kitų dėl praleisto šanso, neįvykusio susitikimo ar nuostolio, nes viską galėjote ir galite sureguliuoti patys. Vakarą skirkite šeimai, artimiesiems.

Dvyniai
Likimas kažkam ruošia nemalonią staigmeną ir tai gali būti susiję su jumis. Galite pakliūti į situaciją, kurioje pasijusite apgaulės ar savanaudiškumo auka. Jei norite išsiaiškinti komplikuotus santykius, nesusipratimus, darykite tai vakare.

Vėžys
Jausitės neužtikrinti dėl savo profesinės padėties, sveikatos, grožio. Paaiškės, kad savo veiksmais ar žodžiais pažeidžiate kažkieno interesus, gal net savo kolegų ar šeimos. Turbūt jums atrodys, kad aplinkiniai per daug reikalauja.

Liūtas
Dėl jūsų apetito turtui ar seksui gali kilti rūpesčių, ypač jei nevengiate abejotinų avantiūrų. Tačiau tai neblogas metas kūrybai bei užsiėmimams su vaikais, dalyvavimui konkursuose, žaidimuose.

Mergelė
Tikriausiai teks spręsti painius dalykinius ar finansinius reikalus, tikrintis sveikatą ar taisyti išvaizdos trūkumus. Žmonės, kuriuos jūs remiate, gali jumis manipuliuoti, vilioti iš jūsų pinigus, informaciją ar pan.

Svarstyklės
Seksis gerai, jei mokėsite derinti savo ir kitų žmonių interesus. Pasistenkite objektyviai vertinti situaciją bei ryšius su aplinkiniais. Į keblią situaciją galite pakliūti bendraudami su žiniasklaida, įvairiais kontrolieriais.

Skorpionas
Neišsisukinėkite nuo reikalų, susijusių su finansiniais dokumentais. Vis tiek niekur nepabėgsite, o galite tik pavėluoti ir tai papildomai kainuotų. Neeskaluokite šeimos konfliktų dėl pinigų, išlaidų.

Šaulys
Pasiteisins sumanymas, susijęs su įsidarbinimu, verslo plėtra. Kita vertus, jūsų pretenzijos į gerą atlyginimą, aukštą statusą, įvairius patogumus, gali būti kažkiek išpūstos. Kad tai pasiektumėte, reikia dar padaryti nemažai žingsnelių.

Ožiaragis
Jei tikitės, kad pavyks lengvai išgarsėti ar praturtėti, tai iš tokių svajonių liks muilo burbulas. Be rimtų pastangų nebus rezultatų. Jei ruošiatės vakaro renginiui, nervingai reaguosite į savo atvaizdą veidrodyje. Per daug nekeiskite įvaizdžio.

Vandenis
Gana subjektyviai vertinsite aktualius įvykius arba pasiduosite tų asmenų įtakai, kurių tiesa jums atrodys priimtina. Dėl to nukentėtų jūsų reputacija arba draugystės ryšiai. Vakaras turėtų būti šaunus, džiuginantis susitikimais.

Žuvys
Būsite susirūpinę finansinėmis arba seksualinėmis savo galimybėmis. Jei pasirodysite smulkmeniški ir savanaudžiai, patys to nenorėdami atstumsite svarbų jums asmenį. Į viešumą gali iškilti pasinaudojimas tarnybine padėtimi, intrigos ar kt.

Vytautus.com