Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

20/12/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Iki vakaro nepalankus metas: stenkitės veikti atsargiai, švelniai ir nepastebimai. Vakare laukia maloni staigmena, gali išsipildyti ir sena svajonė. 

Tauras
Tai pergalių laikas: jas pasieksite tiktai dėl savo entuziazmo bei išradingumo. Tik nereikėtų piktnaudžiauti jums rodomu pasitikėjimu – vėliau tai atsigręš prieš jus.

Dvyniai
Nepraraskite saiko norėdami, nesivelkite į ginčus su antrąja puse. Kol kas apribojimai, kliūtys labiau tikėtini nei pagalba, nauda.

Vėžys
Netikėtos, kartais netgi atsitiktinės sėkmės diena. Tiesa, šiandien gali tekti šiek tiek laviruoti – pernelyg daug reikalų ir pernelyg daug jums merkiančių akį. Visiems patiksite, visi sieks jūsų palankumo ir dėmesio.

Liūtas
Jokių griežtų metodų – su visais tiktai gražiuoju, ir visi reikalai palengvėle susitvarkys taip, kaip reikia.

Mergelė
Sėkmingas metas, pavyks išspręsti sudėtingus klausimus. Vis dėlto mėginkite savo laimę atsargiai: rizikuoti, ypač vakare, nederėtų.

Svarstyklės
Kantrybės ugdymas šiandien itin naudingas – artimiausiu metu jos prireiks. Išbandymai taip greitai nesibaigs, kaip norisi, tad atsisakykite to, kas nereikalinga, siekite su visais sutarti, ir tai šiandien tikrai seksis. Ieškokite kompromisų bendraudami su kolegomis, tvarkydami keblų dalykinį reikalą.

Skorpionas
Galimas dalykas, kad kas nors kitas geriau už jus žino, ko jums reikia ir ką jūs mylite. Verta išgirsti jus supančių žmonių, savo poros nuomonę. Diena palanki taikytis, deryboms, įvairiems susitarimams.

Šaulys
Mažiau nervinkitės ir nesiimkite pavojingų, rizikingų darbų. Vakare jūsų nuotaikos taps giedresnės ir esamą situaciją imsite vertinti ramiau, išmintingiau. Vakaras palankus viešnagėms, susitikti su žmonėmis iš toli ar su tais, iš kurių norite pasimokyti.

Ožiaragis
Iki pavakarės palankus metas – suskubkite kuo daugiau nuveikti. Vakare įtampa išaugs ir tai gali trukdyti džiugiai bendrauti su bičiuliais ar mylimu asmeniu.

Vandenis
Jei jums reikia ką nors svarbaus pasakyti vadovui, šiandien nebloga proga, tiesa, nepraraskite takto. Vakarui mažiau planuokite: aplinkybės gali pasisukti nenumatyta linkme.

Žuvys
Naudokitės puikia proga koreguoti įvykius – dabar galite pakeisti kai ką svarbaus. Sulauksite ištikimų draugų dėmesio ir pagalbos. Vakaras paslaptingas, romantiškas, geriau jį leisti tik su mylimu asmeniu.

Vytautus.com