Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

16/07/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Kinų horoskopas: Gaidys Dienos horoskopas

Avinas
Šiandieną vertėtų kuo daugiau dėmesio skirti šeimai, namams. Didžiausio pasitenkinimo ir daugiausiai naudos kaip tik teiks bendravimas su artimiausiais žmonėmis. Jei buvote susipykę su tėvais ar kuo nors iš giminių, pavyks susitaikyti.

Tauras
Šiandien būsite žaismingi, jausmingi, padaugės džiaugsmo bei romantikos jūsų dvasioje ir aplinkoje. Norėsis labiau reikštis gyvenime, scenoje, meilės reikaluose. Tiktų paskirti pasimatymą, nueiti į prasmingą renginį.

Dvyniai
Neplanuotai gali tekti ilgiau padirbėti, tačiau dėl to nenusiminsite, nes užuosite papildomas pajamas ar kitokią naudą. O tai gali būti ir didesnis įdirbis, nauji įgūdžiai. Turėtų pagerėti sveikata, jei nekaip jautėtės.

Vėžys
Šiandien būsite įsitikinę, kad viską darote ir mąstote teisingai. Aplinkiniai gali tai sukritikuoti ir pateikti priešingą poziciją ar versiją. Jūsų oponentai nesnaus, tad teks paieškoti rimtų argumentų. Kažką įdomaus atskleis juridinės peripetijos.

Liūtas
Nesena patirtis arba partnerio patarimai privers kitaip pažvelgti į jus supančius žmones bei situaciją. Tai gali būti susiję su bendrais ir svetimais pinigais, investicijomis, mokesčiais. Pasistenkite sumaniai derėtis dėl finansinių reikalų.

Mergelė
Regis, aplinkiniams nepavyks jūsų įkalbėti atsisakyti kažkokių ankstesnių planų ar nuostatų. Nelygu, kokia situacija - tai atneš naudą arba žalą. Norint palankia kryptimi pastūmėti aktualius reikalus, reikia rasti sąjungininkų, rėmėjų.

Svarstyklės
Kai kurie dalykiniai reikalai turėtų pajudėti į priekį. Tačiau gali būti ir netikėtumų, problemų. Galbūt teks spręsti kokią nors dilemą arba kažkur labai skubėti. Stengsitės pasinaudoti tuo, kas jums suteikiama, bet venkite aklos rizikos.

Skorpionas
Šiandien daugiau pasieksite, jei veiksite drauge su kitais, kolektyviai, solidariai, o ne versitės per galvą pavieniui, kad viską suspėtumėte. Pažįstamas žmogus ar tarpininkas gali pateikti viliojamą pasiūlymą, pranešti svarbią naujieną.

Šaulys
Šiandien turėsite nedaug energijos, tad neverta užsiimti sunkiais darbais. Norėsis numoti į viską ranka ir patinginiauti, atsipalaiduoti. Venkite svaigalų. Išlaikykite dvasios ramybę. Tai padės įveikti kylančias abejotinas pagundas.

Ožiaragis
Stiprinkite partnerystės ryšius, neatsiribokite nuo kolektyvo, artimųjų. Pasitarimai, diskusijos šiandien praeis gana sklandžiai. Verta aptarti naujus planus. Vakaras tinkamas teatrui, koncertui, pasimatymui su senu gerbėju.

Vandenis
Emocine prasme jausitės neblogai, būsite kupini gerų vilčių dėl gerovės, komforto. Galimos kompensacijos, alimentai, palūkanos ar kitokios pajamos, vertingi pirkiniai, dovanos. Arba tiesiog šiandieniai pokalbiai, pažadai paglostys ausį ir širdį.

Žuvys
Pasistenkite išlikti disciplinuoti, net jei kais padai ir norėsis kuo greičiau mesti darbus bei pasinerti į malonesnius užsiėmimus. Atsiras galimybių pataisyti kai kuriuos reikalus. Jei nevengsite bendrauti, gausite itin reikalingos informacijos.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt