Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

30/07/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Šaunių pasiūlymų ir draugiškos pagalbos metas. Naudokitės proga. Draugiška pažintis gali virsti romantišku ryšiu. Kita vertus, mylimas žmogus gali tapti ir tikru jūsų draugu, bendraminčiu.

Tauras
Pasistenkite ne tik girdėti kitų nuomonę, bet ir savo neprarasti. Mažiau klausykitės draugų, aplinkinių įkalbinėjimų – vadovaukitės tiktai savo vidiniu balsu. Gera proga slaptam romantiškam pasimatymui.

Dvyniai
Dabar viskas jūsų valioje – tik tarkite žodį. Tad paieškokite reikiamo žmogaus, tinkamo žodžio, ir jūsų problemos ims stebuklingai spręstis. Puiki proga sužavėti jums patinkantį asmenį – pats laikas užmegzti flirtą. Tai karštų ir laimingų įsimylėjimų metas.

Vėžys
Nurimstate, atgaunate jėgas – jos netgi dvigubėja. Jūsų intuicija sustiprės bendraujant su mylimu žmogumi, tvarkant finansinius reikalus. Tai proga surasti naują pajamų šaltinį ir išspręsti nesantaiką su mylimu žmogumi (jums pagelbės dovanėlė).

Liūtas
Reikia vengti paviršutiniškumo vertinant situaciją, išgirstas naujienas – galite praleisti gerą pasiūlymą, neįvertinti žmogaus, norinčio su jumis bendrauti, jums padėti ar net mylėti jus.

Mergelė
Neskubėkite: jums reikia išgirsti vidinį savo balsą. Darykite taip, kaip jaučiate, ir tikrai neapsiriksite. Spręskite šeiminio bendravimo problemas, jums pavyks sutaikyti artimuosius.

Svarstyklės
Sėkmės metas tęsiasi: aplinkiniai bus jūsų pusėje. Tai padės tvarkant bet kokius reikalus. Tik raskite laiko ir meilės pasimatymui. O jei norite sustiprinti santykius su antrąja puse, irgi verta paskirti sutuoktiniui meilės pasimatymą romantiškoje vietoje.

Skorpionas
Darbui šią savaitę diena sėkmingiausia – priimkite gautus naujus dalykinius pasiūlymus. Būsite veiklūs ir energingi, tad susitelkite į svarbiausius reikalus. Galite sulaukti netikėtos pagalbos.

Šaulys
Puiki proga siekti bendradarbiavimo, stiprinti partneriškus santykius (dalykinius, santuokinius) – kitos savaitės pradžioje jų tvirtumui iškils pavojus. Patartina ieškoti ir naujų sąjungininkų, rėmėjų, – šiuo metu jus daug kas palaikys.

Ožiaragis
Pirmasis impulsas teisingas, bet tvarkydami reikalus nesivadovaukite emocijomis (pataupykite jas meilės pasimatymui – jūsų aistros bus įvertintos). Verta spręsti susikaupusias finansines problemas: galite rasti netikėtą išeitį. Nebijokite kreiptis pagalbos į draugus ir net įtakingus, žymius asmenis.

Vandenis
Gera diena: turite nemenkas galimybes įgyti persvarą. Naudokitės šiuo metu gaunamais pasiūlymais, ypač iš užsieniečių. Tinkamas laikas apmąstyti būsimas keliones ir joms pradėti ruoštis, susitikti su žmonėmis iš toli – dalykiniais partneriais, giminaičiais.

Žuvys
Jūsų siekiai nemenki, ir dabar gera proga imtis tai įgyvendinti. Burkite apie save pagalbininkus. Labiau pasikliaukite savo nuojauta ir jus mylinčio žmogaus, tėvų arba bendradarbių, vadovo nuomone, net jei dabar ji atrodys kvaila, nepriimtina.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt