Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

21/12/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Kinų horoskopas: Beždžionė Vaikų elgesys mokykloje pagal Zodiako ženklą

Avinas
Galite išgirsti apkalbų savo adresu, tačiau jos veikiausiai nežeis. Galbūt netgi būsite suinteresuoti, kad tie gandai plistų ir tokiu būdu didintų jūsų populiarumą. Jūsų elgesys ar paslaptingumas gali būti keistai suprastas, bet šiandien išeis į naudą.

Tauras
Šiandien jums norėsis linksmintis, puoštis, džiuginti kitus. Kažkas gali jus paremti materialiai, sumokėti už paslaugą arba suteikti reikalingos informacijos, kuri jums padės pasipelnyti.

Dvyniai
Tikėtina, kad gana palankiai spręsis nuosavybės, pinigų klausimai. Tikriausiai tapsite dosnesni savo mylimiems žmonėms, vaikams. Vakare galėsite pasimėgauti gamtos ar įdomios draugijos teikiama palaima.

Vėžys
Jūsų sugebėjimų aplinkiniams gali prireikti, sprendžiant reklamos, prekybos, transporto, ryšių problemas. Operatyviai rasite reikalingą informaciją. Vakare jau būsite nusiteikę tvarkyti namų ūkio, žemės reikalus.

Liūtas
Yra tikimybė, kad bus realizuotas kažkoks troškimas, susijęs su kūryba, mokslu, kelione, vaikais. Galite padaryti lemtingą sprendimą šeimos, meilės srityje. Vakare bus progų smagiai papramogauti ir pasireikšti.

Mergelė
Puiki diena įvairių reikalų aptarimui, dalykinei ir kūrybinei veiklai. Tik atsakingai teikite informaciją, neiškraipykite faktų. Vakare derėtų pagalvoti apie turiningą poilsį, sveikatai, grožiui naudingas procedūras.

Svarstyklės
Tai bus darbinga diena, tinkama ir įprastam darbui, ir naujo paieškoms. Tikėtinas stiprus poreikis su kažkuo labiau suartėti, užmegzti arba nutraukti partnerystės ryšį, tuoktis arba skirtis. Galimas svarbus sprendimas, pasirinkimas.

Skorpionas
Šiandien pasistenkite kuo geriau sutarti su kolegomis, partneriais. Be kitų palaikymo pasieksite kur kas mažiau, o prarasite žymiai daugiau. Venkite abejotinų avantiūrų, be reikalo neišlaidaukite.

Šaulys
Nusimato įvykių, keliančių su ateitimi, praturtėjimu susijusias iliuzijas. Kursite ne itin realius planus. Tačiau vakaras labai palankus kviestinei vakarienei, kultūriniam renginiui, susitikimui su užsieniečiais, įžymybėmis.

Ožiaragis
Diena nebloga emocine prasme. Jums nestigs optimizmo, polėkio. Mąstysite apie naujas gyvenimo, veiklos perspektyvas ir samprotavimais dalinsitės su kitais. Tiesa, vakaras šiek tiek prislopins viltis, sustiprės atsakomybės jausmas.

Vandenis
Šiandien jums gali pavykti išlieti emocijas taip, kad liktumėte suprasti. Galite užmegzti naudingą pažintį, gauti informaciją, kuria sumaniai pasinaudosite. Būsite nusiteikę imtis naujų projektų, kurie tikriausiai pasiteisins.

Žuvys
Šiandien tikriausiai atnaujinsite ilgalaikę pažintį arba kažkaip ypatingai praleisite laiką su bendraminčių kompanija, ar kaimynais. Galbūt grąžinsite skolą ar suteiksite žadėtą paslaugą.

Vytautus.com