Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

30/08/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Pasaugokite darbo vietą, einamas pareigas. Nesiginčykite su vyresniais ir viršesniais asmenimis, pareigūnais. Atsargiau laipiokite kopėčiomis, laiptais ir pan. – kritimai bus pavojingi.

Tauras
Bendravimas su draugais padės atgauti pusiausvyrą. Galimi netikėtumai, planų pasikeitimai – bet tai į naudą.

Dvyniai
Nesiimkite atsakingų ar pavojingų darbų. Galite nepastebėti pavojaus, ypač susijusio su jūsų sveikata, pinigais, verslu, meile. Būsite linkę ieškoti problemų ten, kur jų nėra.

Vėžys
Galite nukentėti labiau nei kiti, ypač jei esate impulsyvūs. Moterys ir maži vaikai bus labiau pažeidžiami.

Liūtas
Remkitės tik savimi, savo galimybėmis. Tačiau mokėkite įvertinti ir ką gero gavote iš artimųjų, ypač sutuoktinio, kuo padėjo dalykiniai partneriai. Jei esate susituokę – venkite flirto, dabar tai gali išskirti.

Mergelė
Abejonių daugės dėl menkiausio nieko ir tai geriau nei patiklumas. Patartina vengti bendravimo su smalsiais, įkyriais asmenimis. Niekam nieko nežadėkite.

Svarstyklės
Nepiktnaudžiaukite artimųjų kantrybe: reikėtų savo laiką ir meilę skirti vien šeimai. Jei šiuo metu dirbate, nesiimkite nieko sudėtingo ar to, ką menkai išmanote.

Skorpionas
Likite ištikimi tiems, kuriuos mylite. Atidžiau tikrinkite dalykinę informaciją – galima nemenka painiava. Dėl šios dienos klaidų gali kilti grėsmė karjerai.

Šaulys
Reikėtų vengti svetimų žmonių, nereikalingo bendravimo. Saugokitės apgavikų, šarlatanų, fanatikų.

Ožiaragis
Ramaus gyvenimo suvokimas, ko gero, jau senokai buvo sudrumstas abejonių, kad viskas atvirkščiai, nei manote, kad einate ne ta kryptimi, kad kas nors apgavo? Gali tekti patirti, kad teisus kas nors kitas, bet ne jūs, pvz., antroji pusė, draugai, mokytojas.

Vandenis
Pasistenkite neįskaudinti artimųjų, nesusipykti su tais, kuriuos mylite. Saugokite sveikatą ir turtą.

Žuvys
Reikėtų įsiminti, ką šiandien pajusite, suvoksite, – atsivers ateities perspektyvos. Tik neskubėkite imtis konkrečių veiksmų – idėjas reikia subrandinti. Būkite atsargesni bendraudami su užsieniečiais.

 
Parengta pagal http://www.horoskopai.lt