Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Girtas kanadietis perplaukė upę ir pateko į Jungtines Valstijas

26/07/2013

Taip pat skaitykite

Honkongo aukcione pasirodysiantis baltasis deimantas gali būti parduotas už 35 mln. JAV dolerių Režisierius Julianas Schnabelis turi dar vieną vaiką 24 dolerių investiciją į virtualią valiutą užmiršęs norvegas už susikaupusią sumą nusipirko butą Vokietijos opozicijos lyderis neigia kaltinimus dėl nuplagijuotos daktaro disertacijos

Otava, liepos 25 d. (AFP-BNS). Vienas kanadietis, trokštantis pademonstuoti esantis geras plaukikas, išprovokavo surengti tarptautinę gelbėjimo operaciją, kai būdamas girtas įšoko į Detroito upę ir nuplaukė į Jungtines Valstijas, trečiadienį pranešė policija.

47 metų Johnas Morillo (DžonasMoriljas) duodamas interviu dienraščiui "Windsor Star", kai antradienį buvo paleistas policijos, sakė, kad šis jo triukas buvo "labai kvailas", tačiau džiaugėsi, jog dabar turės kuo pasigirti savo draugams.

"Buvau išgėręs, tačiau nebuvau išties girtas, - J.Morillo sakė Kanados laikraščiui. - Reikalas tas, jog daugybę metų sakydavau žmonėsm, jog ketinu perplaukti tą upę, o jie atsakydavo - "taip, taip, lia-lia-lia, tau nieko neišeis". Taigi praeitą vakarą tiesiog nusprendžiau, jog atėjo laikas."

Kaip pranešama, J.Morrillo sėkmingai perplaukė upę, tekančią tarp Ontarijos provincijos miesto Vindsoro ir Mičigano valstijos miesto Detroito, paprašė vieno smalsaus praeivio, kad tas jį nufotografuotų, ir leidosi plaukti atgal, kai pastebėjo didelį sujudimą.

Viena šio vyro kaimynė iškvietė Kanados policiją, kai pametė jį iš akių klastinguose upės vandenyse.

Vidury nakties buvo surengta paieškos operacija, kurioje dalyvavo Kanados policija ir JAV bei Kanados pakrančių sargyba, trys kateriai ir sraigtasparnis. J.Morillo galiausiai buvo rastas Kanados pusėje 0 val. 50 min. vietos (7 val. 50 min. Lietuvos) laiku, praėjus beveik dviem valandoms po to, kai vyras pirmąkart įšoko į upę.

"Kai pamačiau skraidančius sraigtasparnius ir manęs ieškančias valtis, pagalvojai - "tai išties kvaila", - J.Morillo sakė "Windsor Star".

"Uosto viršininkas buvo nepaprastai ant manęs įtūžęs, - teigė vyras. - Nežinau, galbūt jį išvertė iš lovos."

Pareigūnai nurodė, kad J.Morillo buvo apkaltintas dėl pasirodymo girtam viešoje vietoje. Jam gresia iki 25 tūkst. Kanados dolerių (63,4 tūkst. litų) bauda už plaukiojimą laivybos kelyje.

Vyrui taip pat buvo uždrausta rodytis upės krantinėje.

Nors nežinoma, kokį atstumą nuplaukė J.Morillo, Detroitą ir Vindsorą jungiantis tunelis yra 1,5 kilometrų ilgio, o netoliese esantis Ambasadoriaus tiltas yra 2,3 kilometro ilgio.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS