Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

Kaune sukčiai pasisavino 310 tūkst. litų

04/07/2013

Taip pat skaitykite

Pareigūnai įtaria, kad Gariūnų prekeiviai iš neteisėtas pajamas pirko apartamentus Bulgarijoje Neringoje neblaivus prie vairo sulaikytas K.Brazauskienės sūnus bandė papirkti policiją D.Grybauskaitė išvyko į JAV susitikti su B.Obama Pradėtas Ūkio banko nekilnojamojo turto pardavimas

Vilnius, liepos 4 d. (BNS). Garbaus amžiaus kaunietė telefoniniams sukčiams atidavė 310 tūkst. litų, ketvirtadienį rašo dienraštis "Lietuvos rytas".

Žaliakalnio rajone gyvenanti 74 metų pensininkė apie nusikaltimą pranešė tik praėjus maždaug mėnesiui po pirmojo sukčių skambučio telefonu. Jie elgėsi įprastai - paskambinę kaunietei pranešė, kad iš jos sąskaitos banke sukčiai mėgina pasisavinti pinigus, todėl būtina užblokuoti sąskaitas. Tai esą galima padaryti tik žinant elektroninės bankininkystės prisijungimo kodus. Vėliau ji padiktavo kitų turimų sąskaitų prisijungimo kodus.

Sąskaitos buvo tuštinamos po kelis tūkstančius litų, nes bankai yra nustatę dienos pinigų pervedimo limitą. Kaunietė atsipeikėjo, kai visai neliko pinigų.

Nusikaltimui atskleisti buvo mestos didelės pajėgos ir pareigūnams pavyko sulaikyti kelis įtariamuosius, kurie dažniausiai būdavo siunčiami pasiimti pinigų.

Kauno apygardos prokuratūros atstovai patvirtino, kad išties yra sulaikyti keli įtariamieji. Kriminalistai mano, kad nusikaltimo organizatoriai šiuo metu atlieka bausmę kalinimo įstaigoje, tačiau jie dar nenustatyti.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS