Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKriminalai

Kauno policija aptiko Vokietijoje vogtų automobilių už 1 mln. litų

23/08/2013

Taip pat skaitykite

Laiku į moters pagalbos šauksmą nesureagavusiai policijai gresia 4 mln. litų ieškinys Kaune nužudytas vyras Vilniaus rajone mašina partrenkė du vaikus, vienas žuvo Vilniuje sumuštas nepilnametis

Vilnius, rugpjūčio 23 d. (BNS). Kauno kriminalistai aptiko Vokietijoje vogtų apynaujų automobilių už daugiau nei 1 milijoną litų. Mašinos jau buvo paruoštos išvežimui iš Lietuvos.

Ketvirtadienį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus pareigūnai, vykdydami specialią policinę priemonę, tikrino automobilių pakrovimo į geležinkelio vagonus vietas Kauno mieste.

Patikrinus Technikos gatvėje, įmonės teritorijoje esančius vagonus, buvo rasti ir paimti keturi automobiliai, su galimai suklastotais identifikaciniais numeriais: baltos spalvos "BMW 528i", baltos spalvos "Range Rover Sport", pilkos spalvos "Lexus RX450" ir juodos spalvos "Aston Martin".

Pasak policijos pranešimo, automobiliai yra vienerių - trejų metų senumo. Nustatyta, kad šie automobiliai kaip vogti ieškomi Vokietijoje. Sulaikyti automobiliai buvo paruošti eksportui iš Lietuvos. Vėliau minėti automobiliai bus grąžinti nukentėjusiesiems.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonės identifikavimo numerių suklastojimo, neteisėto sunaikinimo ar pakeitimo ir dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Kauno policija vogti automobiliai 1 mln litų