Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Kinijoje atrastas senovės rūmų intrigantės ir meilužės kapas

12/09/2013

Taip pat skaitykite

Per 10 metų užkariauti pasaulį pavyko tik dviem – A. Makedoniečiui ir „Facebook“ Seimo komitetai svarstys siūlymus skelbti Močiučių ir senelių, Krepšinio, Klasės susitikimo dienas "Pagrobtos" "Femen" aktyvistės naktį praleido policijos areštinėje, praneša grupė Brigitte Bardot įžengė į "Twitter"

Pekinas, rugsėjo 12 d. (AFP-BNS). Kinų archeologai atrado 7-ajame amžiuje gyvenusios politikės, kuri buvo viena įtakingiausių senovės Kinijos moterų, kapą, ketvirtadienį praneša vietos žiniasklaida.

Shangguan Wan'er (Šanguan Vaner), kuri gyveno 664-710 metais valdant Tangų dinastijai, buvo Kinijos pirmosios imperatorės Wu Zetian (U Dzetian) patikėtinė ir jos sūnaus žmona, be to, palaikė santykius ir su imperatorės meilužiu, ir su jos sūnėnu.

                                                                                                                                         Foto Huashang spauda

Po virtinės nužudymų, perversmų ir romanų Shangguan Wan'er vyras Li Xianas (Li Sianas) buvo trumpam tapęs imperatoriumi, bet jį nužudė jo vyresnioji žmona, kuri pati perėmė valdžią.

Ją tada savo ruožtu nuvertė Li Longji (Li Longdzis), kuris nužudė ir ją, ir Shangguan Wan'er.

Shangguan Wan'er kapas buvo atrastas netoli Sianjango oro uosto Šaansi provincijoje Kinijos šiaurėje; kapo autentiškumą patvirtina epitafija, savo interneto svetainėje pranešė "China Radio International".

"Šio kapo su epitafija atradimas yra labai reikšmingas Tangų dinastijos studijoms", - rašė "China Daily", cituodamas istoriką Du Wenyu (Du Venju).

Kapas yra smarkiai apgadintas, jo vaizdas rodytų vykus "didelio masto, organizuotą" ir galbūt "oficialų naikinimą", ketvirtadienį "China News Service" sakė Šaansi dirbantis archeologas Geng Qinggangas (Geng Čingangas).

Shangguan Wan'er taip pat žymi kaip poetė.

Foto © lamperwriter.blogspot. co. uk

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS