Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

Klaipėdoje sulaikyta 1,5 mln. litų vertės cigarečių kontrabanda

31/05/2013

Taip pat skaitykite

Siūloma naikinti nuo pajamų nepriklausančias lengvatas už darželius Lietuvos gyventojai savo laikomų gyvūnų neregistruoja Sužaloto kūdikio iš Širvintų būklė sunki, bet stabili - policija Beveik penktadalio mokyklų moksleiviams maistas tiekiamas termosuose

Vilnius, gegužės 31 d. (BNS). Klaipėdoje sulaikyta biuro popieriumi maskuota 1,5 mln. litų vertės cigarečių kontrabanda, pranešė Muitinės kriminalinė tarnyba.

Didelį kontrabandos krovinį pareigūnai trečiadienio pavakarę sulaikė Klaipėdos uoste. Apie puspenkto šimto dėžių nelegalių rūkalų rasti viename iš konteinerių, kurio oficialiai deklaruotas krovinys buvo biuro popierius.

Kontrabanda sulaikyta bendradarbiaujant Lietuvos ir Vokietijos muitinių kriminalinėms tarnyboms.

Trečiadienį apie 16.30 val. muitinės pareigūnai Klaipėdos teritorinės muitinės Pilies jūrų uosto poste patikrino vieną įtartiną jūrinį konteinerį. Turėta informacijos, kad iš Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) atplukdytame ir į Baltarusiją turėjusiame keliauti konteineryje gali būti slepiama cigarečių kontrabanda.

Nukrovus vos dvi eiles popieriaus pakuočių, išties paaiškėjo, kad visas likęs konteineris pilnas cigarečių dėžių.

Iš viso konteineryje pareigūnai aptiko 440 dėžių (222 tūkst. pakelių) JAE gaminamų cigarečių "Richman". Jų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais - 1 mln. 665 tūkst. litų.

Muitinės kriminalistų teigimu, šias cigaretes veikiausiai ketinta gabenti į Didžiąją Britaniją, kur "Richman" gana populiarios.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos ir neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS