Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKriminalai

Lietuvos pasieniečiai sulaukė tris bulgarais apsimetusius nelegalius imigrantus

14/08/2013

Taip pat skaitykite

Šiauliuose vyras nušovė žmoną ir nusišovė pats Varėnos rajone į šulinį įkrito ir žuvo moteris Ukmergės rajone žuvo dviratininkė Pasieniečiai antrankiais tramdė pažintimis Seime bauginusį girtą keleivį

Vilnius, rugpjūčio 14 d. (BNS). Antradienį Vilniaus autobusų stotyje sulaikyti trys į Varšuvą išsiruošę nelegalai, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Manoma, kad bulgarais apsimetusi trijulė yra iš Gruzijos.

VSAT pareigūnams patikrinus įtartinus vyrus, šie parodė 28, 34 ir 47 metų Bulgarijos piliečiams išduotas asmens tapatybės korteles. Šie pareigūnams sukėlė įtarimą: pirminiais duomenimis, tapatybės kortelės yra visiškos klastotės - pakeistos savininkų nuotraukos, o dokumentai neatitinka nustatytų gamybos ir saugumo standartų.

Pas sulaikytuosius rasta keli šimtai eurų ir autobuso bilietai iš Vilniaus į Varšuvą. Apklausos metu du iš sulaikytųjų prisistatė Gruzijos piliečiais, trečiasis atkakliai tvirtino esąs bulgaras.

Sulaikytieji uždaryti į areštinę - VSAT pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl disponavimo suklastotu dokumentu bei jo panaudojimo. Taip pat aiškinamasi, kaip nelegalai pateko į Lietuvą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Lietuvos pasieniečiai