Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

Moldovos europinė integracija yra pavyzdys regionui, sako D.Grybauskaitė

27/08/2013

Taip pat skaitykite

Į užsienį iš Lietuvos šiemet keliavo 5,7 proc. daugiau Lietuvos žmonių - statistikai Ketinama privatizuoti bunkerį, kuriame rengiama "1984-ieji. Išgyvenimo drama" Norvegijos ministras: Lietuva pamažu žengia teisinga kryptimi dėl gėjų teisių D.Grybauskaitė Dalai Lamai: žmonės jus myli

Vilnius, rugpjūčio 27 d. (BNS). Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį pareiškė, kad Moldovos eurointegracija yra pavyzdys visoms regiono šalims, o pasiekimus Europos Sąjunga (ES)įtvirtins per viršūnių susitikimą lapkričio mėnesį Vilniuje.

"Moldovos ryžtas ir drąsa žengiant europinės integracijos keliu yra pavyzdys visoms regiono šalims", - pranešime spaudai teigė D.Grybauskaitė, sveikindama prezidentą Nicolae Timofti (Nikolaję Timoftę) Nepriklausomybės dienos proga.

Prezidentė teigė, jog Lietuva visada rėmė šias Moldovos pastangas ir toliau prisidės prie to, kad Moldova įsitvirtintų kaip neatskiriama bendros Europos ekonominės, politinės ir vertybinės erdvės dalis.

"Tikiuosi, kad lapkritį įvyksiančiame Vilniaus viršūnių susitikime Moldova ir ES įtvirtins bendrus pasiekimus ir nubrėš tolesnes glaudesnio bendradarbiavimo gaires", - sakė D.Grybauskaitė.

Moldova tikisi, kad per ESRytų partnerystės viršūnių susitikimą Vilniuje lapkritį bus parafuota asociacijos sutartis. Moldova taip pat tikisi ESsprendimų dėl bevizio režimo.

Lietuva šių metų antrąjį pusmetį pirmininkauja ESTarybai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Prezidentė dalia Grybauskaitė Lietuva Moldova viršūnių susitikimas ES asociacijos sutartis