Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaFinansai

Naftos kainos toliau traukia žemyn

20/09/2013

Taip pat skaitykite

R.Baranauskas "Snorui" privalo sumokėti 4,66 mln. litų - teismas Iš gyvenamųjų namų vagys išneša daugiau turto, nei iš butų S.Bilys neatskleidžia, ar investuos į "Amber Grid" akcijas Automobilių pardavimai Indijoje liepą smuko devintą mėnesį iš eilės

Niujorkas, rugsėjo 20 d. ("Bloomberg"-"Interfax"-BNS). Naftos kainos pasaulio rinkose penktadienį toliau traukia žemyn.

"Brent" rūšies naftos kainos lapkričio mėnesio sandoriams Londono biržoje "ICE Futures" sumenko 0,06 JAV dolerio, arba 0,06 proc., iki 108,7 JAV dolerio už barelį.

WTI rūšies naftos kainos spalio sandoriams Niujorko prekių biržos (NYMEX) elektroninėje prekybos sesijoje smuktelėjo 0,23 JAV dolerio, arba 0,22 proc., iki 106,16 JAV dolerio už barelį.

Ketvirtadienį "Brent" kainos smuko 1,84 JAV dolerio, arba 1,66 proc., o WTI kainos - 1,68 JAV dolerio, arba 1,55 procento.

"Matome nemažai veiksnių, kurie pradeda daryti poveikį naftos kainoms. Labai svarbu, kad slūgsta įtampa dėl Sirijos. Ši šalis naftos gavybos sektoriui yra strategiškai svarbi, nes yra arti Irano ir Irako. Taip pat yra teigiamų ženklų iš Libijos", - teigia analitikai.

Libijos energetikos ministerijos atstovai neseniai pareiškė, kad naftos gavyba šalyje turėtų padidėti iki 800 tūkst. barelių per dieną.

Kiek anksčiau šį mėnesį gavyba Libijoje sumažėjo iki vos 150 tūkst. barelių per dieną. Dar balandį gavyba siekė 1,4 mln. barelių per dieną.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

www.bns.lt

Naftos kainos