Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKriminalai

Nuo vokiečių policijos pasprukęs įtariamasis suimtas Klaipėdoje

12/06/2013

Taip pat skaitykite

Suimtas Klaipėdos laidojimo ir kremavimo centro vadovas, įtariamas užsakęs konkurentų automobilio padegimą Kauno teismas trims mėnesiams leido suimti tragišką avariją sukėlusį vairuotoją Muitininkai pas kyšį siūliusį ukrainietį rado 21 tūkst. dolerių Dakare suimtas buvęs Čado diktatorius Habre

Vilnius, birželio 12 d. (BNS). Į teismą Vokietijoje, Baden Badeno mieste, su antrankiais atvesdintas klaipėdietis paspruko nuo jį lydėjusio ginkluoto pareigūno, grįžo į Lietuvą ir čia slapstėsi beveik metus.

Tačiau pirmadienį uostamiesčio policijos pareigūnai jį sulaikė, o trečiadienį Klaipėdos miesto apylinkės teismas patenkino prokurorės pareiškimą dėl kardomosios priemonės skyrimo ir 25 metų klaipėdietį R.N. leido suimti trims mėnesiams.

R.N. suimtas pagal vasario 11 dieną Vokietijos Baden Badeno prokuratūros išduotą Europos arešto orderį, pranešė Klaipėdos apygardos prokuratūra.

Artimiausiu metu Vilniaus apygardos teisme bus sprendžiamas klausimas dėl įtariamojo perdavimo Vokietijai.

Klaipėdietis įtariamas Vokietijoje įvykdęs šešias nusikalstamas veikas: praėjusių metų rugpjūčio 3-13 dienomis Baden Badeno mieste pavogęs įvairių daiktų (automobilio navigacinę įrangą, vieną mobilųjį ir du išmaniuosius telefonus, dviratį, paklodę), taip pat įsibrovęs į du automobilius, išdauždamas jų langus.

Prokurorė Rasa Morenienė sakė, kad klaipėdiečio Vokietijoje padarytos nusikalstamos veikos atitinka Lietuvos Baudžiamojo kodekso 178 straipsnio 1 ir 2 dalyse numatytas veikas (vagystė), už tai Lietuvoje jis galėtų netekti laisvės šešeriems metams. Vokietijoje tokio pobūdžio nusikaltimai įvardijami kaip vagystė sunkinančiomis ir ypač sunkinančiomis aplinkybėmis, siekiant užsitikrinti sau pajamas, ir už tai Vokietijos Baudžiamasis kodeksas numato maksimalią 10 metų laisvės atėmimo bausmę.

Už vagystes ir svetimo turto sugadinimą 2009 metų pabaigoje Klaipėdos miesto apylinkės teismo nuosprendžiu R.N. jau buvo nuteistas vienerių metų ir trijų mėnesių laisvės apribojimo bausme.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS