Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

Papildomai pensiją kaupti norinčiųjų skaičius pranoko valdžios galimybes

02/12/2013

Taip pat skaitykite

'Lietuva ir Slovakija – nedidelės ir labai panašios šalys' Per škvalą suskaldytas seniausios Lietuvos cerkvės kupolas VAE ateitis - premjerų susitikime Jūrmaloje Tarp Lietuvos ir Švedijos kursuos naujas keltas

Vilnius, gruodžio 2 d. (BNS). Apsisprendusiųjų kaupti papildomai antros pakopos pensijų fonduose (PF) prisidedant iš savo kišenės ir to paties tikintis iš valstybės skaičius jau perkopė 2014 metų biudžete numatytas valstybės galimybes. Jei biudžetas būtų patvirtintas toks, koks dabar yra siūlomas, priemokų iš valstybės negautų daugiau nei 50 tūkst. gyventojų, kurie atsisprendė kaupti pensijai papildomai, rašo "Verslo žinios".

Preliminariais skaičiavimais priemokoms iš valstybės kitąmet reikėtų rasti dar apie 15 mln. litų, o bendrą sumą padidinti iki 105 mln. litų.

"Sodros" duomenimis, norinčiųjų kaupti papildomai antros pakopos pensijų fonduose skaičius praėjusį penktadienį pasiekė 376 tūkst., iš jų 52 tūkst. - į darbo rinką ateinantis jaunimas. Pirmadienis yra paskutinė diena, kai gyventojai gali pensijų kaupimo bendrovėms pateikti sutikimus mokėti papildomą pensijų įmoką arba pranešti apie pensijų įmokų pervedimo į pensijų fondą sustabdymą.

BNS informacija

Nuotrauka: morguefile.com