Muzikantai

PradžiaPikantiškos naujienos

Papua Naujojoje Gvinėjoje mergina nukirto galvą ją išžaginusiam tėvui

17/06/2013

Taip pat skaitykite

Paryžiuje minimos dainininkės Piaf mirties 50-osios metinės Rusijos sportininkė piktinasi pareiškimais dėl jos "homoseksualaus" bučinio Nicole Kidman partrenkė dviračiu važiavęs paparacas Mišių žodžius užmiršęs Olandijos katalikų kunigas nušalintas nuo pareigų

Sidnėjus, birželio 17 d. (AFP-BNS). Viena paauglė mačete nukirto galvą savo tėvui, kai šis ją išprievartavo jų namuose Papua Naujojoje Gvinėjoje, pirmadienį pranešė žiniasklaida, o bendruomenės lyderiai teisino merginą, sakydami, kad tas vyras nusipelnė mirties.

Kaip rašo laikraštis "The Post-Courier", 18-metė nužudė tėvą po to, kai šis ją esą kelis kartus išžagino praeito antradienio vakarą. Šis incidentas įvyko kaime, kuriame jie gyveno, esančiame neturtingos Ramiojo vandenyno šalies Vakarų Aukštikalnių provincijoje.

Laikraščio pranešime cituojamas vietos pastorius, kuris sakė, kad apie 45 metų tėvas, išprievartavo dukrą, kai jie buvo likę vieni namuose, motinai su trimis kitais vaikais išėjus aplankyti giminaičių.

Pastorius Lucasas Kumi (Lukasas Kumis) nurodė, kad vyras naktį įėjo į dukros kambarį ir kelis kartus ją išžagino.

"Tėvas norėjo vėl išprievartauti savo dukrą rytą tame name. Tada mergina pačiupo mačetę ir nukirto galvą savo tėvui", - aiškino jis.

Dabar bendruomenės lyderiai atsisako išduoti tą merginą policijai, žadėdami ją apginti.

"Žmonės ir mūsų vietos lyderiai atėjo ir pamatė tėvo lavoną be galvos, kai mergina pranešė apie šį incidentą lyderiams ir žmonėms bei papasakojo, kodėl ji nužudė savo tėvą, - aiškino L.Kumi. - Dukra tai padarė dėl (patirtos) traumos ir savo tėvo piktavališkų veiksmų - štai kodėl visi sutarėme, kad ji liks bendruomenėje."

Papua Naujojoje Gvinėjoje dažni smurtiniai nusikaltimai, tarp jų nukreipti prieš raganavimu apkaltintus žmones, o vyriausybė praeitą mėnesį nubalsavo už mirties bausmės atkūrimą, siekiant atgrasyti smurtautojus po virtinės šiurpių nusikaltimų.

Šioje šalyje taip pat įprastas brutalus elgesys su moterimis, įskaitant smurtą prieš šeimos nares ir žaginimus.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS