Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Per gaisrą Tailando filmavimo aikštelėje aktoriai Wilsonas ir Brosnanas nenukentėjo

22/11/2013

Taip pat skaitykite

Klaipėdoje valoma piliavietės teritorija, bus pažymėti jos kontūrai Šv. Valentino diena: 15 faktų apie bučinius "Walt Disney" ketina išpirkti savo akcijų už 6-8 mlrd. JAV dolerių Jacksono koncertų organizatoriai neatsakingi už jo mirtį, nusprendė prisiekusieji

Bankokas, lapkričio 21 d. (AFP-BNS). Holivudo aktoriai Owenas Wilsonas (Ouvenas Vilsonas) ir Pierce'as Brosnanas (Pirsas Brosnanas) nenukentėjo per gaisrą filmavimo aikštelėje Šiaurės Tailande, kur šiuo metu filmuojasi, ketvirtadienį pranešė naują juostą sukanti kompanija ir policijos pareigūnai.

Filmo "Vidurnaktis Paryžiuje" (Midnight in Paris) žvaigždė O.Wilsonas ir Džeimsą Bondą įkūnijęs aktorius P.Brosnanas buvo tik ką pabaigę filmuoti naujo veiksmo trilerio "Perversmas" (The Coup) sceną, kai Lampango miesto trijų aukštų parduotuvių pastate, kuris buvo išnuomotas filmavimui, kilo gaisras.

"Nei Owenas Wilsonas, nei Pierce'as Brosnanas, nei (kartu vaidinanti) Lake Bell (Leik Bel) nebuvo šalia filmavimo aikštelės, kai kilo gaisras ... Tai įvyko po filmavimo, todėl nė vieno iš mūsų aktorių ten nebuvo", - sakė kompanijos "Living Film" atstovas Chrisas Lowensteinas (Krisas Lovensteinas).

"Niekas nebuvo sužeistas per gaisrą", kuris prasidėjo nuo lubų, pridūrė jis.

Filmuojant minėtą sceną buvo panaudoti "granatsvaidžiai, dulkės, kamštinė danga ir skeveldros", bet nebuvo "sprogimų, ugnies ar kitokių pirotechninių efektų", nurodė Ch.Lowensteinas.

Tuo tarpu vietos policija įtaria, kad gaisrą sukėlė filmavime panaudoti specialieji efektai.

"Policijos ekspertai apžiūri vietą, ieškodami tikrosios (gaisro) priežasties", - nurodė policijos pulkininkas Thanakornas Khamwongas (Tanakornas Chamwongas).

Statomas filmas pasakos apie amerikiečių šeimą, įstrigusią Pietryčių Azijos šalyje dėl ten vykstančio karinio perversmo.

Nuo 1932 metų, kai Tailande buvo įvesta konstitucinė monarchija, šalyje įvyko beveik 20 karinių perversmų.

 

BNS informacija

Nuotrauka: http://www.morguefile.com/