Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Snowdenas nesikreipė dėl Rusijos pilietybės, sako šaltinis

20/11/2013

Taip pat skaitykite

Zylutė išsirito delne Amerikiečiui už sauso ledo bombų "pokštus" oro uoste gresia kalėjimas V.Urbonas perplaukė Keturių Kantonų ežerą Šveicarijoje Aplinkos ministras Valentinas Mazuronis: „Lūšys grįžta į Lietuvos miškus“

Maskva, lapkričio 19 d. ("Interfax"-BNS). Buvęs JAVžvalgybos kontraktininkas Edwardas Snowdenas (Edvardas Snoudenas) neprašė Rusijos suteikti jam pilietybę, antradienį naujienų agentūrai "Interfax" sakė apie situaciją informuotas šaltinis.

Rugpjūčio mėnesį E.Snowdenui buvo suteiktas laikinas prieglobstis Rusijoje.

"Prieinama informacija patvirtina, kad jis neišvyko iš Maskvos regiono ir nesikreipė dėl Rusijos pilietybės", - sakė jis.

Teisininkas Anatolijus Kučerena, kuris atstovauja šio JAV piliečio interesams Rusijoje, interviu laikraščiui "Rossijskaja gazeta" lapkričio 12 dieną sakė, kad E.Snowdenas negavo jokių pinigų už savo paviešinimus.

"Visų pirma, pasakysiu, kad jis niekada neprekiavo paslaptimis ir, žinoma, negavo jokių pinigų už informaciją, kurią suteikė būdamas Honkonge. Galiu tai neabejodamas patvirtinti, atsižvelgdamas į dabartinę jo padėtį", - sakė A.Kučerena.

Pasak advokato, E.Snowdenas kone visas savo santaupas išleido maistui, nuomai ir saugumui.

"Tuo tarpu tam tikros organizacijos ir piliečiai teikia jam pagalbą, taip pat ir finansinę", - sakė A.Kučerena.

 

BNS informacija 

Nuotrauka: http://www.morguefile.com/