Muzikantai

Pradžia

Stano Lietuvoje (BNS) + Europlius reportazas is 338 (nebaigtas)

31/05/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Didžiausioje CŽV lėktuvų skrydžių duomenų bazėje – ir Lietuva e Popiežius ragina plėsti dialogą su islamu ir tiesia alyvos šakelę Kinijai

Specialiai „KK2 penktadieniui“ M.Jampolskis, Stano ir J.Lapatinskas įrašė naują hitą! (VIDEO)

Jau šį penktadienį 19.30 neįtikėtinos linksmybės LNK laidoje „KK 2 penktadienis“!  Sužinojęs, kad laidoje bus švenčiama tikrų tikriausia lietuviška gegužinė, Stano ilgai nedelsė ir pasikvietęs M.Jampolskį bei J.Lapatinską įrašė specialią Danieliaus Dolskio dainos „Gegužinė“ versiją. 

Pirmųjų stulpelių žodžiai skamba taip: „Vienos duonos neužtenka,/Reikia biskį ir barankų./ Jaunas žmogus biskį glušas,/Taigi reikia ir dėl dūšios./ Per savaitę prasitrynęs,/Pasiilgsta gegužinės./Ir sekmadienio sulaukę,Kožnas gegužinėn traukia“.

Apie tai, kad gegužinė – itin rimtos svarbos šventė  lauke „KK2 penktadieniui“ patvirtins ir populiariosios grupės „Sadūnai“ vyrai. Jie prisipažins, kad išėję švęsti penktadienį, grįžta tik.. kitą penktadienį. O štai milijonierius Ramūnas Karbauskis tikins, kad jis savo  gimtojo kaimo – Naisių – žmones išmokė švęsti be alkoholio.

„KK2 penktadienyje“ didžiausios linksmybės prasidės tada, kai nuskambės liaudiškos muzikos garsai, o Vilniaus universiteto ansamblio „ratilio“ šokėjai pakvies šokti laidos svečius: Andrių Rimiškį? Daivą ir Jevgeniją iš grupės „Dileiros“ ir begalę kitų.

Ar mokam šokti ir dainuoti aiškinsimės šį penktadienį 19.30 tik per LNK!