Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

Pradžia

Stano Lietuvoje (BNS) + Europlius reportazas is 338 (nebaigtas)

31/05/2013

Taip pat skaitykite

Rusijos ortodoksų patriarchas Estijoje pagerbė Sovietų Sąjungos represijų aukas Didžiausioje CŽV lėktuvų skrydžių duomenų bazėje – ir Lietuva e o

Specialiai „KK2 penktadieniui“ M.Jampolskis, Stano ir J.Lapatinskas įrašė naują hitą! (VIDEO)

Jau šį penktadienį 19.30 neįtikėtinos linksmybės LNK laidoje „KK 2 penktadienis“!  Sužinojęs, kad laidoje bus švenčiama tikrų tikriausia lietuviška gegužinė, Stano ilgai nedelsė ir pasikvietęs M.Jampolskį bei J.Lapatinską įrašė specialią Danieliaus Dolskio dainos „Gegužinė“ versiją. 

Pirmųjų stulpelių žodžiai skamba taip: „Vienos duonos neužtenka,/Reikia biskį ir barankų./ Jaunas žmogus biskį glušas,/Taigi reikia ir dėl dūšios./ Per savaitę prasitrynęs,/Pasiilgsta gegužinės./Ir sekmadienio sulaukę,Kožnas gegužinėn traukia“.

Apie tai, kad gegužinė – itin rimtos svarbos šventė  lauke „KK2 penktadieniui“ patvirtins ir populiariosios grupės „Sadūnai“ vyrai. Jie prisipažins, kad išėję švęsti penktadienį, grįžta tik.. kitą penktadienį. O štai milijonierius Ramūnas Karbauskis tikins, kad jis savo  gimtojo kaimo – Naisių – žmones išmokė švęsti be alkoholio.

„KK2 penktadienyje“ didžiausios linksmybės prasidės tada, kai nuskambės liaudiškos muzikos garsai, o Vilniaus universiteto ansamblio „ratilio“ šokėjai pakvies šokti laidos svečius: Andrių Rimiškį? Daivą ir Jevgeniją iš grupės „Dileiros“ ir begalę kitų.

Ar mokam šokti ir dainuoti aiškinsimės šį penktadienį 19.30 tik per LNK!