Muzikantai

PradžiaKriminalai

Sūnus nužudė tėvystę neigusį vyrą

21/05/2013

Taip pat skaitykite

H.Daktaras nuo savo bylos nori nušalinti Generalinės prokuratūros prokurorą Policija sulaikė jauną vyrą dėl komentaro internete apie gėjų eitynes Byloje dėl pareigūnų darbo Kaune - slapta įrašytas kriminalisto T.Ulpio pokalbis Už melagingus parodymus nuteistas panevėžietis

Vilnius, gegužės 21 d. (BNS). Į teisiamųjų suolą sės Joniškio rajono gyventojas, nužudęs savo tėvą, nes šis esą neigė esąs jo gimdytojas.

Šiaulių apygardos prokuratūros prokuroras Marius Fokas teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje joniškietis kaltinamas pernai vasarą įvykdęs vagystę, realizavęs nusikalstamu būdu gautą turtą, pasikėsinęs apiplėšti, sukėlęs fizinį skausmą savo mamai ir nužudęs tėvą.

Nustatyta, kad 33 metų anksčiau ne kartą teistas Joniškio rajono gyventojas A.U. praėjusių metų birželį pagrobė karutį ir priekalą, kurį tą pačią dieną pardavė už 20 litų, nors turto vertė siekė 230 litų.

Įtariama, kad liepą Joniškyje, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, A.U. pasikėsino apiplėšti vyrą, jį persekiojo ir mušė keliose vietose, bandė pagrobti iš sumušto nukentėjusiojo pinigus, tačiau nusikalstamos veikos nebaigė, kadangi mušamas vyras pradėjo šauktis pagalbos, o kaltinamasis išsigando ir pabėgo iš įvykio vietos.

Rugpjūčio mėnesį vėl neblaivus A.U. per konfliktą su tėvu jį sumušė. Vyras nuo padarytų sužalojimų po daugiau nei mėnesį trukusio gydymo ligoninėje mirė.

Pareigūnų duomenimis, konfliktas tarp tėvo ir sūnaus kilo, nes vyresnis vyras ėmė neigti, kad A.U. yra jo sūnus.

Anot prokuratūros pranešimo, atliekant tyrimą gauta DNR ekspertizė patvirtino, kad nukentėjusysis buvo A.U. tėvas.

Baudžiamąją bylą nagrinės Šiaulių apygardos teismas.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS