Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Vokietijos Evangelikų Bažnyčia sutuokė pirmąją gėjų porą

12/08/2013

Taip pat skaitykite

V.Urbonas perplaukė Keturių Kantonų ežerą Šveicarijoje Prancūzijos pirmoji pora oficialios santuokos įregistruoti neplanuoja Princas Williamas uždainavo su Bon Jovi ir Taylor Swift Pamplonoje į ligoninę pakliuvo dar trys per San Fermino festivalio bulių bėgimą sužeisti žmonės

Berlynas, rugpjūčio 12 d. (AFP-BNS). Vokietijos Evangelikų Bažnyčia pirmą kartą sutuokė gėjų porą, sekmadienį pranešė šalies vietos žiniasklaida.

Pora, Ruedigeris ir Christophas Zimmermannai (Riudigeris ir Kristofas Cimermanai), susituokė Zėligenštate netoli Frankfurto, savo interneto svetainėje pranešė Heseno žemės visuomeninis radijas.

Abu vyrai jau gyveno sudarę civilinę sąjungą.

Birželio mėnesį regiono Evangelikų Bažnyčia paskelbė, kad pradės tuokti tos pačios lyties asmenis ir įtraukti šias santuokas į Bažnyčios registrus. Anksčiau ji teikdavo palaiminimą gėjų santuokoms.

Vokietijos įstatymai nuo 2001 metų leidžia civilines tos pačios lyties asmenų sąjungas ir suteikia tokioms poroms panašias teises kaip ir heteroseksualioms poroms, išskyrus įvaikinimą ir mokesčius.

Vokietijos aukščiausios instancijos teismas birželį nurodė užtikrinti mokėstinę lygybę gėjų poroms.

Evangelikų Bažnyčia yra konfederacija, vienijanti 22 Vokietijos žemių liuteronių ir reformatų Bažnyčias.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS