Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaHoroskopai

Dienos horoskopas

20/06/2013

Taip pat skaitykite

Dienos horoskopas Į "EuroPlius" skaitytojų klausimus atsako psichoanalitikė - tarologė Gerda Red Dienos horoskopas Dienos horoskopas

Avinas
Gera diena bet kokiems susitikimams, jei jums būdinga vertinti ir gerbti pašnekovo nuomonę. Tačiau jei manote, kad kiti gali turėti savo nuomonę, jei ji sutampa su jūsiške, verčiau šiandien svarbių reikalų neaptarinėti.

Tauras
Neskubėkite ką nors teigti, daryti išvadas, žadėti. Šiandien gali kilti nenumatytų kliūčių, apribojimų, atsirasti nemalonių išlaidų.

Dvyniai
Šiandien niekur neskubėkite, bet ir būkite atidūs, kad nepraleistumėte geros progos. Verta labiau atsižvelgti į šeimos nuomonę.

Vėžys
Neblogas laikas tvarkyti atsibodusius dalykinius reikalus – šiandien gali pavykti kai ką pakeisti į gera. Tačiau nepatartina su darbdaviu aptarinėti jūsų perspektyvų, prašyti didesnio atlyginimo, paaukštinimo.

Liūtas
Diena skatins bendrauti, ką nors keisti. Jei būsite lankstesni, išradingesni, nemažai laimėsite – įgysite patikimų sąjungininkų, rasite netikėtų būdų išspręsti įgrisusias problemas. Vakare galite būti pavargę ir suirzę – patartina neplanuoti išvykų, kelionių ar svarbių pokalbių.

Mergelė
Diena gana pasyvi – gali būti sunku susikaupti, blaiviai mąstyti. Mažiau planuokite – tai tas laikas, kai planus ir darbus reikia tiesiog pamiršti.

Svarstyklės
Netikėtumų pakaks – nuobodžiauti nebus kada. Kad nebūtų nenumatytų rūpesčių, teks atidžiau dirbti, apdairiau planuoti veiklą, atsargiau elgtis su pinigais, paklusniau vykdyti vyresnybės nurodymus. Pasiruoškite, kad šiandien ne visada būsite teisūs.

Skorpionas
Jei jums reikia susitaikyti, įteikite dovanėlę, pakvieskite pietų, vakarienės, ir bendra kalba bus gana greitai rasta. Tinkamas laikas tvirtinti gerai parengtą sandorį, konfidencialiam pokalbiui apie jūsų karjerą.

Šaulys
Dalykinius, finansinius reikalus tvarkykite neskubėdami. Neblogas laikas svarbiems pokalbiams, jei norisi ką nors gražiuoju priversti padaryti tai, ko jums reikia. Antrą dienos pusę pasistenkite skirti šeimai.

Ožiaragis
Jūsų aplinkoje vyksta pokyčiai, apie kuriuos nežinote, bet nutuokiate, be to, greitai galite ir išgirsti. Ši diena tinkamiausia poilsiui – reikėtų nesiimti jokių atsakingų darbų, netvarkyti svarbių piniginių, turto reikalų. Galite sulaukti nekviestų svečių.

Vandenis
Atsiras naujų galimybių pagerinti finansinę padėtį, tačiau nesivelkite į neapgalvotas avantiūras. Ne pats geriausias laikas pirkti elektros prietaisų, kompiuterių, telefonų.

Žuvys
Mokėkite laviruoti tarp skirtingų nuomonių ir įsitikinimų, nesiginčykite su partneriais ir sutuoktiniu. Būkite apdairesni bendraudami su kolegomis, vadovu. Neatsisakykite jums siūlomos pagalbos ar naujų pareigų. Siekite įgyti patikimų sąjungininkų ir tikrų draugų, kitaip įgysite priešų.

 

Parengta pagal http://www.horoskopai.lt