Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaEkonomika

„Coca-Cola“ kompanija pristato naują mažai kaloringą gėrimą –„Fanta limonadą“

12/06/2013

Taip pat skaitykite

Rusijoje ketinama įšaldyti geležinkelių, dujų, elektros tarifus NAUJAS SKANDINAVŲ DIZAINO PASLAUGŲ CENTRAS LIETUVOJE Darbo rinkoje – profesionalių projektų vadovų trūkumas Bendras pasitikėjimas euro zonos ekonomika birželį sustiprėjo labiau, negu tikėtasi

Didžiausia pasaulyje gaiviųjų gėrimų gamintoja „The Coca-Cola Company“ plečia vieno iš populiariausių savo prekės ženklų –„Fanta“ – asortimentą Baltijos šalyse ir startuoja vasaros sezoną pristatydama naujausią produktą – „Fanta limonadą“.

Naujajame gaiviajame gėrime nėra konservantų. Taip pat, jis beveik neturi kalorijų – saldų skonį limonadui suteikia ne cukrus, o saldikliai. Dėl šios priežasties gėrimas yra tinkamas vartoti platesniam vartotojų ratui.

„Fanta limonadas“ gimė apjungus ankstesnį Kompanijos limonado gėrimą „Burbulinadas“ su „Fanta“ prekės ženklu.

„Fanta limonado“ įvedimas yra bendro „Coca-Cola“ portfolio restruktūrizavimo ir prekės ženklo strategijos dalis. Mes ir toliau stiprinsime pagrindinius mūsų prekės ženklus, kurie visame pasaulyje, įskaitant ir Lietuvoje, pelnė vartotojų meilę ir tapo pagrindiniu jų pasirinkimu. Ankstesniojo „Burbulinado“ sujungimas su „Fanta“ suvienijo jau daug metų lietuvių mėgstamą tradicinį vietinio limonado skonį su globaliai stipriu prekės ženklu. Todėl naujasis produktas vartotojams bus lengviau atpažįstamas ir labiau prieinamas prekybos vietose,-  sakė „Coca-Cola“ korporacinių reikalų, viešųjų ryšių ir komunikacijos vadovė Baltijos šalyse Evelin Ojamets. – Lengvas, gaivaus vaisių skonio „Fanta limonadas“ – puikus pasirinkimas vasarą, kai žmonėms ne tik nori numalšinti troškulį, bet ir labiau skiria daugiau dėmesio savo kūno linijoms“.

Jau birželį  „Fanta limonado“ bus galima nusipirkti visose prekybos vietose, kuriose prekiaujama „Coca-Cola“ kompanijos produktais.

Evelin Ojamets