Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

"Press ralyje 2013" dalyvaus ir revanšo ištroškę užsieniečiai

31/05/2013

Taip pat skaitykite

Net šeši jaunieji Lietuvos tenisininkai sėkmingai įveikė pirmąjį ratą ITF serijos jaunių turnyre Estijoje Kinijoje prasidėjo pasaulio moterų "Laser radial" klasės buriavimo čempionatas Pasaulio šimtalangių šaškių kompozicijų čempionu tapo vilnietis Benjaminas Morkus Lietuvos dvidešimtmečių ledo ritulio rinktinė pergale pradėjo pasiruošimą pasaulio čempionatui

Vilnius, gegužės 31 d. (BNS). Penktadienį Rygoje (Latvija) prasidėsiančiam ir dviejų kaimyninių respublikų keliais vyksiančiam XVIII tarptautiniam "Press raliui" rengiasi ne tik jo organizatoriaus - Lietuvos žurnalistų autoklubo nariai, bet ir užsieniečiai, kurių šiemet tikėtina sulaukti rekordiškai daug.

Kaip prisipažino šių ralių nuolatinis dalyvis, Ukrainos žurnalistas Aleksejus Močianovas, per 18 metų praleidęs tik porą renginių, vykti į Lietuvą skatina ne tik gera ralių organizacija ir puiki juos lydinti aura, bet ir saldus keršto revanšas. Triskart laimėta antroji vieta - kol kas didžiausias A. Močianovo, dalyvavusio ir šalies nacionaliniame automobilių ralio čempionate, pasiekimas.

"Todėl į Lietuvą atvažiuosiu ne tik tol, kol jūs mane kviesite, bet ir tol, kol visus jus nugalėsiu", - sako žodžio kišenėje neieškantis kolega iš Kijevo, su savo sūnumi Jurijumi "Press ralyje" startuosiantis su "Subaru Impreza WRX".

Dar vienas ukrainietis - Sergejus Kravecas su Stasu Pelenskiu - 2011 metais džiaugėsi "Press ralyje" iškovojęs pirmają vietą automobilių klasėje iki 2,0 litro. Jis arti pergalės buvo ir pernai, tačiau priešpaskutinėje rungtyje padaryta klaida vėjais nupūtė visas svečio ambicijas.

Bet noro kovoti neatėmė. Šiemet prie starto linijos S. Kravecas su Aleksanderiu Božkovu atvairuos vieną galingiausių "Press ralyje" "Mitsubishi Lancer Evolution X". Tokį, koks nepadarytų gėdos jokiame nacionaliniame ralio čempionate.

Lietuvos žurnalistų autoklubo kvietimą išgirdo ir tituluočiausias užsienietis, dukart laimėjęs Lietuvoje rengtus ralius, lenkas Jacekas Jureckis, kuriam šįkart talkininkaus labai patyręs šturmanas Arkadiuszas Raszewskis. Svečiai iš Lenkijos vairuos mažą, tačiau labai greitą "Fiat Abarth 500".

Pergalių ištroškę ir artimesni kaimynai. Kartu su vienu tituluočiausių "Press ralių" dalyvių, šešis kartus laimėjusiu ralį Dainiumi Leonavičiumi ir kartą pergalės taurę kėlusiu Mindaugu Griniumi specialiai šiam renginiui suburtos "Dream Toyota Team" komandos sudėtyje startuos ir Latvijos Zebra TV direktorius ir redaktorius Paulo Timroto bei ralio debiutantės Egitos Bairamovos ekipažas.

Latviai, kaip ir kiti du šios ekipos nariai, vairuos naujutėlaičius "Toyota GT86" automobilius, išvystančius 200 AG pajėgumą.

Su nauju "Nissan Juke Nismo" startuos estai Toomas Vaabamae ir Heiti Laastas, o "Mitsubishi Lancer Evo IX" vairuos latviai Oskaras Kanepas-Kalninis ir Andris Malniekas, kuris ne viename ralyje šturmanu buvo dar vienam labai greitam latviui Martinui Dzieničiui, kuris irgi dalyvaus šiame ralyje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS