Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Tadas Šuškevičius Slovakijoje įvykdė pasaulio čempionato A lygio normatyvą

24/03/2013

Taip pat skaitykite

"Žalgirio" sporto draugijos vandensvydžio taurės savininke vėl tapo Vilniaus VSM "Baltik-Amadeus" ekipa Lietuvos ieties metikai išmėgino jėgas tarptautinėse varžybose Latvijoje Edita Janeliūnaitė klasikinėse dviratininkių lenktynėse Italijoje finišavo keturiolikta Lietuvos dvidešimtmečių ledo ritulio rinktinė pergale pradėjo pasiruošimą pasaulio čempionatui

Dudnicai, kovo 23 d.  Šeštadienį Slovakijoje vyko 32-osios "Dudinska patdesiatka" sportinio ėjimo varžybos, kurios buvo tarsi savotiška Europos sportinio ėjimo taurės varžybų, kurias Dudincai priims gegužės 19 dieną, repeticija.

Sėkmingai varžybose startavo vienintelis Lietuvos atstovas Tadas Šuškevičius. Jis 50 km distancijoje sugaišo 4 valandas 50 sekundžių ir, įvykdęs pasaulio pirmenybių A lygio normatyvą, užėmė aštuntąją vietą.

Pirmasis finišavo Gvatemalos atstovas Erickas Barrondo (3:41:09), antras buvo prancūzas Yohannas Dinizas (3:49:52), trečias - lenkas Adrianas Blockis (3:50:48).

Lenktynėse startavo 48 ėjikai iš 17 valstybių, o finišo liniją kirto tik 23. bns.lt