Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Pasaulio šimtalangių šaškių kompozicijų čempionu tapo vilnietis Benjaminas Morkus

26/07/2013

Taip pat skaitykite

Inga Kazlauskaitė Švedijoje vykusiame Stokholmo pusmaratonyje liko ketvirta Norvegijoje prasidėjusių "Glava Tour of Norvay" dviratininkų lenktynių pirmąjį etapą Evaldas Šiškevičius baigė dešimtas Seimo Pirmininkas: Rūta Meilutyte didžiuojasi kiekvienas lietuvis Lietuvos dvidešimtmečių ledo ritulio rinktinė pergale pradėjo pasiruošimą pasaulio čempionatui

Vilnius, liepos 26 d. (BNS). Tarptautinis šaškių kompozicijos didmeistris vilnietis Benjaminas Morkus tapo pasibaigusio V-ojo pasaulio šimtalangių šaškių kompozicijų (problemų) sudarymo čempionato nugalėtoju.

Šiose pirmenybėse dalyvavo 21 pajėgiausias planetos šaškių kompozicijų atstovas iš 8 šalių - Lietuvos, Ukrainos, Izraelio, Prancūzijos, Olandijos, Rusijos, Baltarusijos ir JAV.

Į pirmąjį čempionato šešetuką be naujojo pasaulio čempiono B. Morkaus dar pateko S.Perepiolkinas ir V.Matusas (abu - Rusija), A.Romas (JAV), Rimas Mackevičius (Lietuva) bei P.Škludovas (Baltarusija).

B.Morkus planetos čempionu tapo pirmą kartą: iki šiol jis pasaulio čempionatuose buvo iškovojęs sidabrą (2012) bronzą (2004).

52-ejų B. Morkus - daugkartinis Lietuvos šaškių kompozicijų sudarymo čempionas, daugelio tarptautinių turnyrų nugalėtojas ir prizininkas.

Nacionalinio šaškių kompozicijos didmeistrio vilniečio R.Mackevičiaus penktoji vieta šiame pasaulio čempionate - aukščiausias pasiekimas per visą karjerą.

V-ojo pasaulio šimtalangių šaškių kompozicijų (problemų) sudarymo čempionato koordinatoriumi buvo šiaulietis Algimantas Kačiuška, o vienu iš 5 teisėjų, vertinusių čempionato dalyvių kompozicijas, buvo skuodiškis Stasys Žilevičius (abu - tarptautinės kategorijos šaškių kompozicijos teisėjai).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.