Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Bėgikas Rytis Sakalauskas lengvaatlečių turnyre Rusijoje pateko tarp prizininkų, Eglė Balčiūnaitė finišavo ketvirta

01/07/2013

Taip pat skaitykite

Prezidentė įteikė valstybės apdovanojimą ledo ritulininkui D.Zubrui Tarptautiniame kūjo metimo turnyre Baltarusijoje lietuviai tapo varžybų prizininkais Edita Janeliūnaitė klasikinėse dviratininkių lenktynėse Italijoje finišavo keturiolikta Pirkėjai grumiasi dėl "Žalgirio" stadiono

Žukovskis, liepos 1 d. (BNS). Sekmadienį Žukovskio (Rusija) "Meteoro" stadione vyko tradicinės 55-osios brolių Znamenskių atminimo tarptautinės lengvosios atletikos varžybos.

Vyrų 100 m bėgimo rungtyje Rytis Sakalauskas, aplenkęs penkis varžovus ir Rusijos (3), Didžiosios Britanijos ir Ukrainos, užėmė trečią vietą (10,29 sek.).

Rungties nugalėtoju tapo ukrainietis Sergejus Smelykas (10,20 sek.), o antras buvo jo tautietis Igoris Bodrovas (10,28 sek.).

Eglė Balčiūnaitė moterų 800 m bėgime (12 dalyvių) finišavo ketvirta (2 min. 02,47 sek.).

Nugalėjo rusė Marija Savinova (2:00,67), aplenkusi tautietes Svetlaną Podosionovą (2:01,93) bei Ajviką Malanovą (2:02,42).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.