Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Sėkmingas Agnės Sereikaitės pasirodymas tarptautinėse čiuožimo trumpuoju taku varžybose Italijoje

21/10/2013

Taip pat skaitykite

Norvegijoje prasidėjusių "Glava Tour of Norvay" dviratininkų lenktynių pirmąjį etapą Evaldas Šiškevičius baigė dešimtas Orientacininkas Tomas Kuzminskis tapo pasaulio kurčiųjų žaidynių Bulgarijos sostinėje čempionu Julijos Jefimovos dopingo testas - teigiamas? Planetos kalnų slidinėjimo taurės varžybų pirmąją sezono greitojo nusileidimo rungtį laimėjo italas

Bormijas, spalio 21 d. (BNS). Savaitgalį Italijoje devynioliktąjį gimtadienį sutikusi Agnė Sereikaitė dalyvavo vienose populiariausių Europos čiuožimo trumpuoju taku varžybų Italijoje - "Alta Valtellina Trophy".

Lietuvos čiuožėja (Junior A grupėje) startavo visuose nuotoliuose: 500 m, 1000 m, 1500 m ir 1500 m superfinale bei tapo nugalėtoja

500 m distancijoje A.Sereikaitė pasiekė šių varžybų rekordą ir buvo apdovanota piniginiu prizu

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.