Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Ignatas Konovalovas klasikinėse dviratininkų lenktynėse Italijoje finišavo 88-as

03/10/2013

Taip pat skaitykite

Pasaulio jaunių ir jaunimo baidarių ir kanojų irklavimo čempionate du Lietuvos sportininkai varžėsi finale Aidis Kruopis daugiadienių dviratininkų lenktynių Olandijoje pirmajame etape finišavo 30-as Benedikto Vanago starto numeris 2014 metų Dakaro ralyje geresnis 85-iomis pozicijomis Ieva Serapinaitė - Europos jaunių šiuolaikinės penkiakovės pirmenybių merginų varžybų lyderė

Turinas, spalio 3 d. (BNS). 94-ą kartą trečiadienį Italijoje vykusiose klasikinėse Milano-Turino dviratininkų lenktynėse 88-as finišavo "MTN-Qhubeka" komandos narys Ignatas Konovalovas.

Lietuvos dviratininkas 193,5 km distancijoje 8 minutes bei 30 sekundžių pralaimėjo lenktynių nugalėtojui italui Diego Ulissiui, aplenkusiam lenktynių prizininkais tapusius lenką Rafalą Majką bei ispaną Danielį Moreno Fernandezą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.