Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Dviratininkų lenktynių Prancūzijoje pirmajame etape Evaldas Šiškevičius tenkinosi 73-ia pozicija

21/08/2013

Taip pat skaitykite

Benedikto Vanago starto numeris 2014 metų Dakaro ralyje geresnis 85-iomis pozicijomis Evaldas Šiškevičius atskiro starto lenktynėse "Chrono des Nations" Prancūzijoje finišavo šešioliktas Kuklūs Lietuvos slidininkų rezultatai pasaulio taurės varžybų sprinto rungtyje Suomijoje Baltijos šalių stalo teniso pirmenybėse Joniškyje triumfavo šeimininkai

Limožas, rugpjūčio 21 d. (BNS). Prancūzijoje startavusių daugiadienių "Tour du Limousin" dviratininkų lenktynių pirmajame etape 73-as finišavo "Sojasun" komandos narys Evaldas Šiškevičius.

Lietuvos dviratininkas 168 km distancijos finiše 1 minutę bei 10 sekundžių pralaimėjo etapo nugalėtojui šveicarui Martinui Elmigeriui, aplenkusiam japoną Yukiyą Arashiro bei italą Andreą Di Corrado:

1. Martin Elmiger (Šveicarija)      3 val. 56 min. 32 sek.
2. Yukiya Arashiro (Japonija)              atsiliko 2 sek.